Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírusos voltam, de két...

Koronavírusos voltam, de két hete meggyógyultam és elkezdtem edzeni úgy, ahogy nyáron, viszont nem voltam fokozatos és ráedzettem a ráedzésre. Most megint fázom, megint ráz a hideg szerintetek visszajött a vírus? 27f

Figyelt kérdés

Most tényleg aggódom mert olyan izomlázam van, a karomban a vállamban és a mellkasomban, hogy az valami iszonyat. Tudom hogy hülyeség volt, de nyáron Hat napot is végig tudtam edzeni egy héten, abbahagytam késő össze el és maradt a kardió, de most újra akartam kezdeni a súlyzózást hogy visszahozzam a formám.



Félek


2021. febr. 11. 00:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy van e sportorvosod, de az enyém azt mondta, hogy covid19 pozitivitas után minimum 6 hetet pihenjek, sőt ha tuneteim voltak, akkor 2 hónapot várjak és ne sportoljak, utána szivuh és ekg készüljön - bár ez nem történt meg, mert kb nem lehet eljutni sehová. Saját felelősségre elkezdtem 2 hónap után, szép fokozatos terheléssel.

De amúgy szerintem inkább gyógyulj ki belőle, várd meg a 2 hónapot. Nem tudom, hogy milyen szinten edzel, de könnyen visszaszerezheto a forma.

2021. febr. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tegnap délutánra már rendbejöttem. Beszéltem a háziorvossal és arra jutottunk hogy, valószínűleg ez valami más vírus lehetett, ami átfutott rajtam. Mégsem a sport meg a korona vírus. Eléggé megijedtünk ettől a vírustól úgy látom és ezt magamon is tapasztalom sajnos, pedig rengeteg féle vírus létezik, amiknek nagyon durva hatásuk lehet az emberre nézve és mégse félünk ennyire, hogy szívultrahang meg egyéb ökörséget csináljunk ha amúgy nincs ilyesféle tünetünk a fertőzés után két hónappal… Egyébként amatőr szinten üzöm, naturál testépítő vagyok és hosszútávfutó. Letudom ( vagyis tudtam pár éve ) futni a maratont.
2021. febr. 12. 16:51
 3/5 Angel3000 ***** válasza:
Szia! Fokozatossan ujra sportolhatsz kedvedre! Minden jòt!
2021. febr. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egyszerű túledzés lehetett,egyszer kétszer én is belefutottam, pont egy ilyen heti 6 napos őrület után ,ugyanezek a tünetek,hidegrázás kis lázzal,gyengeség,fejfájás ...

1-2 nap alatt elmúlik ,csak sok folyadékot kell inni és pihenni .

2021. febr. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tuledzes egyszeruen. Pihenj par napot.


Az edzes fontos resze a pihenes!!!!

2021. febr. 15. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!