Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Help! Van itt olyan aki...

Help! Van itt olyan aki tejfehérje érzékeny?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem laktóz! Hanem tejfehérjés.

Nekem egy vizsgálat során vérből ezt mutatták ki, ez augusztusban volt, azóta nem ettem tejeset.


Kb. egy hete elkezdtem bevezetni, de nem jól reagált a szervezetem (legalábbis csak erre tudok gondolni, mert már sok ideje semmi bajom nem volt). Ti terheltétek ezt egy idő után? Mikortól fogadta be a szervezetetek? Vagy van akinek nem is javasolták, hogy vissza vezesse?



2021. febr. 15. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha intoleráns vagy rá, miért eszed?

Ki mondta, hogy csak fél évet kell kihagyni? Ez nem fog elmúlni.

2021. febr. 16. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Valóban? Érdekes..

Synlabnál azt írják, hogy megvonás bizonyos ideig (hónapok), majd vissza vezethető.

Én úgy tudtam, hogy azt a tejfehérje allergiánál nem szabad.

Te nem arra gondolsz véletlen?

2021. febr. 16. 09:06
 3/5 anonim ***** válasza:

"Én úgy tudtam, hogy azt a tejfehérje allergiánál nem szabad.


Te nem arra gondolsz véletlen?"

Nem arról beszélünk?

2021. febr. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Bocs, most néztem hogy érzékenység.

Elvileg 6-8 hónap után érdemes újra próbálkozni vele. De ez egyénenként változó.

2021. febr. 16. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Igen igen érzékenységet néztek nálam (:

Akkor lehet nálam még ez korai volt, bár ki tudja az is lehet más rontotta el a hasam.. Mindenesetre pár hónapot még várok ezzel. Egy ismerősömnek közel 1 év volt.

2021. febr. 16. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!