Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az autóvezető oktatóm hétfőn...

Az autóvezető oktatóm hétfőn kontaktba volt egy személlyel kb 4 órát aki keddre lélegeztető gépre került éjszaka korona virus miatt. Tudom őt valahol anonim módon jelenteni?

Figyelt kérdés
Elmentem ma vezetni és már 1,5 órája maszk minden nélkül vezetek mikor elmeséli hogy ő mekkora menő mert megússza a karantént mert akivel volt az nem emlitette őt kontaktnak. Én holnap mentem volna 70+ nagyszüleimet meglátogatni persze azt lemondtam. De forr az agyam hogyan lehetne ezt jelenteni? Kedden vizsgázok igy az autós iskola kizárva mert nehogy hátrány érjen. ÜDV egy Mentőtiszt hallgató.

2021. febr. 17. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Bocs de nem jelentgetni kellene, ha te is maszk nélkül voltál. Mentőtiszt hallgatónak ezt tudnia kellene pfff.
2021. febr. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ő volt maszk nélkül ;) bocsi ha nem egyértelmű "pfff"
2021. febr. 17. 15:20
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

"már 1,5 órája maszk minden nélkül vezetek"


Eme mondatod szerint te voltál maszk nélkül. Fogalmazás 1-es

2021. febr. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Mért hagytad, hogy maszk nélkül legyen? Te vagy a felelős! Magadat akarod feljelenteni?
2021. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, igen, teljesen félreérthető.

Ettől függetlenül kérhetted vilna, hogy tegye fel, és kötelező lett volna! felvennie neki is. Ha akkor nem szóltál, már hogy bizonyitod, hogy nem volt maszkban?

2021. febr. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit sántít ez a sztori nekem. Hétfőn még találkozott a beteg másokkal, kedden már lélegeztetőgépre került? Ilyen gyors lefolyásról még nem hallottam.
2021. febr. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
42%
Jó nagy spicli szutyok vagy....
2021. febr. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó nagy picli szutyok vagyok... 3 család hétvégéje lett semmis.. jeleztem neki a problémát és nevetve közölte hogy ő ugyse kapja el... Nem hobbim ilyeneket kitalálni. 3 hónapja van tervbe a nagyszüleim látogatása csak én külfödön volta utana letötottem a karanténom... után én magam is tesztelni jártam.
2021. febr. 17. 16:04
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem a maszk a lényeg... hanem hogy folyamatosan tanít igy folyamatosan fertőz másokat.
2021. febr. 17. 16:11
 10/12 anonim ***** válasza:
64%
Bemész a boltba, utazol a villamoson, sétálsz az utcán, veszed a mintákat... már nincs hova menekülni a vírus elöl, mindenhol ott van, nen lehet egy emberre ráfogni hogy tuti tőle van...
2021. febr. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!