Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az orvos teszt nélkül honnan...

Az orvos teszt nélkül honnan tudja telefonon keresztül megállapítani, hogy nem covidos vagyok hanem megfáztam?

Figyelt kérdés
Pénteken hőemelkedésem volt, fájt a torkom, folyt az orrom, fájt a fejem és mivel nem volt házi orvos felhívtam az orvosi ügyeletet. Elmondtam a tüneteim és azt mondta az orvos hogy ez nem covid csak megfázás igyak neocitránt ha nem javul az állapotom hétfőn hívjam fel a házi orvosom. Miből állapította meg hogy nem covid amikor annak is ilyen tünetei vannak?

2021. febr. 21. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
35%
Hát mert ezek nem tipikus covid tünetek. Magas láz, köhögés, nehézlégzés, na ezek tipikus covid tünetek.
2021. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sehonnan. De az ügyelet nem erre való. Igazából az ügyelet nem való semmire. Mert ha nem olyan súlyos, akkor vársz rendelési időig, ha nem nem várhatsz, akkor az már sürgősségi osztály vagy mentő.
2021. febr. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1! A férjemmel covidosak voltunk 3 hétig. Egyszer sem volt a férjemnek magas láza, nem volt nehézlégzése! Csak köhögött,és hőemelkedése volt.


Én már rosszabbul jártam, 10 napig voltam lázas. 38-39.5C fokos. Nehézlégzésem nekem sem volt.


Ami volt tünet: fejfájás, köhögés, izomfájdalom, hasmenés, bőrfájdalom, szemfájás, étvágytalanság, ízérzékelés torzulása, húsundor.

2021. febr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ja, a 1.5 hónapig tartó 130as pulzust kihagytam. Azóta gyógyszert szedek rá.. :(


Alapbetegségünk nincs, nem dohányzunk. A teszt is igazolta.

2021. febr. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért akarsz Covidos lenni?

Nekem ez jön le a kérdésből.

Illetve, a hipochondria.

2021. febr. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!