Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egyetértetek velem, ha azt...

Egyetértetek velem, ha azt állítom, aki nem oltatja be magát, más ... veri a csalánt?

Figyelt kérdés
Aki nem hajlandó beoltatni magát, előbb-utóbb azokból húznak hasznot akik "merték vállalni a kockázatot" hisz a védettség a nem beoltottakat is eléri majd. (bízzunk benne)

2021. febr. 22. 09:13
A kérdező szavazást indított:
Regisztráltam és már beoltottak.
Regisztráltam de még nem oltottak be, várok a soromra.
Még hezitálok, hogy beoltatom-e magam.
Na engem aztán senki nem fog beoltani!
Miféle oltáss? Miféle vírus? Kamu az egész!
60 szavazat
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
81%
Nem értek egyet! Mindenkinek joga van eldönteni, hogy mit enged be a saját testébe. És nem kell átkozódni meg covidot kívánni, hanem csak tiszteletben tartani, hogy nem mindenki kér a teszteletlen oltásból!
2021. febr. 22. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
87%
Az én adagomat felajánlom idõs, alapbetegségekkel szenvedõ honfitársaimnak🖕
2021. febr. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
70%
Ezeket a sebtiben összekotyvasztott vak-cinákat bevállalni nem merészség, hanem őrültség...
2021. febr. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
86%
Én is felajánlom az adagomat a rettegőknek.
2021. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
80%
Én pedig bárkinek akinek kell. Köszönöm, de nem kérek bizonytalan eredetű, teszteletlen, ismeretlen hosszú távú következményekkel járó oltásokat, gyógyszereket.
2021. febr. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
85%
Én rábízom magam az immunrendszeremre. Abban jobban bízok, mint a politikusokban..
2021. febr. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:

1:

"És nem kell átkozódni meg covidot kívánni, hanem csak tiszteletben tartani, hogy nem mindenki kér a teszteletlen oltásból!"

Senki nem kívánt senkinek semmit.

Ellenben a kérdés lényegére nem reagáltál:

""Aki nem hajlandó beoltatni magát, előbb-utóbb azokból húznak hasznot akik "merték vállalni a kockázatot" hisz a védettség a nem beoltottakat is eléri majd.""

2021. febr. 22. 09:28
 8/30 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Majd a fideszes nyuggerek elviszik a balhét. Anyósomék már alig várják az oltást. Egészségükre! :))
2021. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
80%
És ha így van? 25 évesen jó immunrendszerrel biztos nem fogom magam beoltatni, oltassa be magát az akinek bajai vannak vagy idős
2021. febr. 22. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
19%
Igen. Mert aki Istenben hisz, annak minden a javára válik...!
2021. febr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!