Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért is utáljuk a kínai...

Neni83 kérdése:

Miért is utáljuk a kínai vakcinát?

Figyelt kérdés
Csak azért mert "koszos" országból jött, ahonnan a vírus, vagy politikai háttere van a nagy ellenkezésnek?
2021. febr. 24. 21:25
 1/9 anonim ***** válasza:
43%

nem lenni utalni

nagyon occo!

2021. febr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%

Kicsit azon ábrándoztam, lehet hogy nem olyan jó minőség, mint a kínai ruhák.

Aztán rájöttem:

1-WHO ugyis leokézza mielőtt használatba kerül

2-a Xiaomim olyan profi, akár az Lg-m vagy Samsungom volt, tehát jónak tűnik. Ezek alapján én bízom benne...

2021. febr. 24. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
A ruhakat vakcinahoz hasonlitani elegge morbid.
2021. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
57%
Persze, azért is mondom, hogy ez jutott először eszembe. Úgy tudom, hogy a kínai orvoslás elég magas szinten áll, művészetük, gazdaságuk, csak hát volt pár kínai cipőm ami hamar szétesett..:D De mivel jelen van a WHO egyáltalán nincs ok aggodalomra.. :)
2021. febr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
33%
A kinai tudomanyos kozeg elegge fontos. Sok politikus is tudomanyos vegzettseggel rendelkezik. Ott nem politologusok, meg jogaszok vezetik az orszagot, szerencsere.
2021. febr. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
55%

Ki utálja?

Elvégre ez a legegyszerűbb verzió, a kínai vakcina a vírus legyengített változata kb. ez mozgatja meg leginkább az immunrendszert.

Az orosz vakcina majomból lett kifejlesztve.

A fenn maradó vakcinák közül pedig valamelyiket (azt hiszem nem a Pfizer) abortusz embriókból fejlesztették ki.


Szóval részemről csak a kínai vakcina jöhet szóba. De tekintve hogy voltam epilepsziás, inkább nem oltatom be magam egyenlőre.

2021. febr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Azt nem hiszem.. Hogy hogy majombol lett kifejlesztve.?
2021. febr. 24. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%

Nem útálom, csak a körülmények miatt utasítom el.

1. A kísérletek harmadik fázisának eredményeit nem publikálták.

2. Ennek ellenére nem szakmai szempontok alapján lett engedélyezve, hanem politikai szempontból, az alapján, hogy hány embert oltottak be vele a világon.

3. Túlárazható, gondolom, nem kell elmagyarázni, hogy ez mit jelent...

4. És végül. Ha az országok bevezetik az oltási igazolást, előfordulhat, hogy egyes uniós országok csak olyanokat engednek be, akik az EU által engedélyezett vakcinával vannak oltva.

2021. febr. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
45%

Miert szempont az hogy embriokbol lett kifejlesztve?


Elvetelt, hallvaszuletett gyerekeken teszteltek le.

Oszt mivan akkor?

2021. febr. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!