Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi a hozzáállásod a koronavíru...

Mi a hozzáállásod a koronavírussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

2021. febr. 25. 19:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem is több értelme lenne a tipik elhízott középkorú szuszogós embereket gyorsabb mozgásra ösztökélni, emellett ők nem mehetnének zsúfolt helyre, oltás stb, ezen kívül az idősek és fiatalabbak közül is a veszélyeztetettek. Amúgy az az álláspontom hogy a kevés vírus kb mint az oltás segíti az ellenanyagok kialakulását, a nagy gond azzal van ha valaki egyszer sem találkozott egy db koronavírussal sem, és ezek után valaki ráfújja az extra adagot.
2021. febr. 27. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
55%
[link] 1. percben a lényeges rész. Azóta nem tudom komolyan venni ezt az egész hülyeséget. Írhatja bárki, hogy vírustagadó vagyok, meg majd a családodon is átmegy, stb, stb. Nem tud érdekelni azok a véleménye, akik nem képesek gondolkozni. S nem, nem fogom magam beoltatni, akárhogy is tukmálják.
2021. febr. 27. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
63%

Addig verném azt a vágott szemű kici kínait, aki mérgezett denevért evett..

...

2021. febr. 27. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
56%
Épp ez a gond, az állásom. Az nincs.
2021. febr. 27. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 valaki : ***** válasza:
100%
Mondjuk őszintén szólva mindegy is, mit gondolunk. Akár vírustagadó valaki, akár a vírus adott értelmet az életének, mert retteghet, úgyse rajtunk múlik mi lesz. Az állástalanoknak kitartást kívánok, veletek érzek és sokszor jut eszembe, hogy nehéz lehet nektek.
2021. márc. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim válasza:
0%
A vírus sokak életének adott értelmet. Még soha nem volt ilyen könnyű nemzeti hőssé válni, mint most. Megszeged a szabályokat, kiposztolod a megfelelő fb csoportokba és máris ott nyáladzik a többi bátor forradalmár, akik jól megmutatták.
2021. márc. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 valaki : ***** válasza:
100%

16-os

Igen vagy a fordítottja, beleállhatsz emberekbe, hogy veszélyeztetik a többit. Nem tudom itt mondtam-e vagy egy másik kérdésnél, de az egyetemi tanáromnak feltűnt, hogy nem a szokott háttérrel vagyok (március). Kérdezte miért, mire én hogy nem otthon vagyok, hanem a rokonaimnál. És a tanár kikelt magából, hogy én embereket ölök meg a felelőtlenségemmel meg a rokonaimnak is ennyi esze van. Nem várta meg a háttérsztorit, az unokatestvérem 6 éves és a mindkét szülője 12 órában dolgozik, én vigyáztam rá még nyáron is. Eddig volt suli és napközi, ugye akkor nem. És most elnézést, de milyen jogon gyikosoz ő le engem? Mikor semmi köze hozzá? És hány ilyen volt még, aki akkora víruslovag, hogy aszkéta életmódot él (mert megteheti) és elvárja másoktól is. Kaptam már azért is, hogy hazajárok időről időre és tömegközlekedek, megint megölök embereket. Bezzeg aki mondta, az már nem tömegközlekedett fél éve. Hát köszi de kocsim, jogsim nincs és haza kell mennem néha napján mert a szüleimnek is kell segítenem és nincs mindig pénzem egyetemistaként egy normális ebédre.

Szóval igen, az éremnek két oldala van.

2021. márc. 7. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Hagyjad 17-es, felesleges őket győzködni, inkább koncentrálj azokra az emberekre, akiknek még nem ment el a maradék esze. Az egyik szomszédban a nagyszülők nevelik a gyerekeket, nem elég szegény gyerekeknek, hogy nincs anyjuk, apjuk, a nagyszülők fájdalmáról nem is beszélve, még az utcáról bekiabálnak néha, hogy milyen felelőtlen gyerekek, miért nem takarodnak haza a szüleikhez. Én meg visszaszólok mindig, hogy meghaltak, kicsit több tisztelet, empátiát, s csak mondja, csak mondja. Nem részletezem, hogy mit tudnék az ilyen selejtekkel csinálni.
2021. márc. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
18 Kb ugyanez. Fogalmuk sincs a másik ember hátteréről, de ők mindenkit lenéznek.
2021. márc. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Én mondok egy merészet!

Mindenkinek elege van a korlátozásokból.

Szüntessenek meg minden korlátozást azonnal, minden szigorító intézkedést is, a maszkviselést is, stb. Igen, ezzel szabad teret adnánk a vírusnak, de legalább gyorsan túl lenne rajta az ország. Sokkal több a korlátozó intézkedések áldozata, mint a koronavírusé! Ezt senki nem nézi. Hányan lettek munkanélküliek? Sokan. Hányan kerültek az utcra? Sokan. Hányan haltak meg csak az miatt, mert más betegségük volt (mint a hülye COVID) és a hülye COVID miatt nem kaptak időben orvosi ellátást? Sokan.

Rengetegen.

Ha tippelnem kellene, a koronavírus okozta pánik és korlátozások miatt 10X több a károsult, mint a COVID miatt.

Igen, ha szabad teret adnánk a vírusnak, biztosan sok idős meghalna, töb lenne az áldozat, de még így is sokkal kevesebb, mint a korlátozó intézkedések végett és az miatt, mert a COVID miatt sokan nem kapnak egyéb betegségükre, panaszukra orvosi ellátást!!!

2021. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!