Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleitek hozzáállása...

A szüleitek hozzáállása változott felétek, amióta a Koronavírus járvány elkezdődött?

Figyelt kérdés
Tehát, előtte rosszba voltatok, és utána jobb lett? Vagy Fordítva? Esetleg ez nem hozta össze az embereket, hanem inkább még jobban kiemelte az ellentéteket?

2021. febr. 10. 21:03
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Márciusban és Áprilisban annyira félt tőle, hogyha köhögtem (akár mert félrenyeltem vagy bármi), anyám rámerőltetett egy csomó algopirint, mert hogy az gyógyítja.

Májusban megrendíthetetlenül hitte, hogy az UFO-k műve az egész.

Nyáron nagyon elakart menni Görögországba, hogy bizonyítsa, hogy nem islétezik a koronavírus, mert az UFO-k azt telepatálták neki.

November óta meghitt benne, hogy nem létezik a vírus és csak népbutítás. Folyamatosan orbán Viktor ellen beszél, hogy lekéne már lőni. Megtagadja az oltást és a tesztelést, pedig iskolában dolgozik kicsi gyerekek között..

Tehát azóta csak rosszabb lett, mert én nem hiszek neki.

2021. febr. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
69%

Nem valtozott mert csak telefonon beszelunk, szmelyesen mar 2 eve nem talalkoztunk mert kulfoldon elek.

Az a fura nekem hogy az egesz csaladom Magyarorszagon onkent regisztralt hogy beadassa az oltast es anyam nagyon fel a virustol.


Szerinte nem normalis hogy en es az itteni csalad nem akarja az oltast

2021. febr. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Metionin ***** válasza:
Nem. Tök ugyanúgy viselkednek mint előtte.
2021. febr. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!