Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi okozhatja ezt a furcsa...

Mi okozhatja ezt a furcsa jellegű nyomó fejfájást?

Figyelt kérdés
Január közepén kezdődött ez a fejfájás. Olyan jellegű, mintha nyomna belülről. Mintha megnövkedett volna a nyomás, viszont nem fáj. Voltam orvosnál, beutalt vérvételre és mérnem kellett a vérnyomásomat 1 hétig. A vérképemen semmi különös nem volt. Teljesen elfogadható értékeket állapítottak meg és a vérnyomásommal sincs gond. Már november óta digitális oktatás van és a szemüvegemet nem igazán hordtam, és az orvos azt mondta, lehet emiatt van. Elkezdtem újra normálisan hordani, de ez a fejfájás (vagyis nyomó érzés, mert nem igazán fájdalom) nem akar megszűnni. Általában minden nap előjön és azt vettem észre, ha sportolok, megerőltetem a testem, utána elő szokott jönni. Emellett mostanában viszonylag fáradtabb vagyok a megszokottnál és néha kicsit furcsa a közérzetem is. Őszintén, kicsit hipochonder is vagyok és bele tudom élni magamat hogy most nincs-e valami komolyabb bajom :D . Nektek is volt hasonló? Szerintetek el kéne mennem további vizsgálatokra? Szerintetek mi okozhatja ezt? A válaszokat előre is köszönöm! 17/f

2021. febr. 25. 22:45
 1/5 anonim ***** válasza:
15%
Az agydaganat nyomja a koponyádat.
2021. febr. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Menj neurológiára mert ez súlyos is lehet!
2021. febr. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Amúgy csak poénkodtam az agydaganattal, ne aggódj.
2021. febr. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En hasonlot erzek mar 2 hete, csak nem vagyok szemuveges. Ha gondolod, akkor beszelgethetunk errol privatban is, de ha nen szeretnel, akkor nehany szo ami az eszembe jutott:

Keringes, sok szamitogep, gyenge szemuveg, rossz tartas, aggodalom, emiatt a tunetek felerositese. Irj nyugodtan! 20L

2021. febr. 25. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ebredés utan is egybol faj? Akkor is ha nem képernyőzöl?

En ha ebredes utan monitort tvt telefont nezek egybol, jon a fejfajas szemuveggel es nelkul is de ha nem ezzel kezdek akkor jol vagyok. Szoval szerintem a digitalis oktatas miatti tobb monitor nezes miatt van

2021. febr. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!