Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek mi lehet ez???

Szerintetek mi lehet ez???

Figyelt kérdés
régebben mikor még kisportolt teljesen vékony voltam folyton ha nem is jéghidegben de hidegben zuhanyoztam folyton energikus is voltam fitt csak a szex járt az eszembe,de mióta elkezdtek kezelni injekcióval meleg vízbe kezdtem zuhanyzozni és mikor ösztönösen mert régen ugye isten úgy teremtett hogy hideget ok nélkül mindent abba csináltam most viszont ha hideg érinti a bőrömöt még jobban [link] így ál a szám ezt az a nyomás fájdalom érenti a testemet, szerintetek mitől lehet ez illetve zsírsejtemet megmarkolom fémes íz önti el a testemet ! lelasulhatott az anyagcserém??? vagy a n=ovekedési hormonnal lehet a baj és szérevettem ,hogy be is vizesedem mi lehet az oka???
2021. febr. 27. 20:30
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Az nem lehet hisz akkor már meghaltam volna
2021. febr. 28. 00:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!