Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pattanás (valószínűleg zsírmir...

Pattanás (valószínűleg zsírmirigy) nem nyomható ki mit tegyek?

Figyelt kérdés

Hátamon van egy nagy dudor, tapintásra olyan, mintha egy nagy golyó lenne benne. Máshol már volt ilyenem, zsírmirigy volt és egy idő után felszívódott. Erre vártam jó ideig, nem szívódott fel, egyszer mintha kisebbedett volna, aztán mégsem.

Most nekiálltam kinyomni, nagy erővel lehet nyomni, aminek hatására folyamatosan jön belőle (a tetején lévő apró lukból) fehér, hosszúkás valami.

Kinyomás előtt varr volt a tetején, de már sok hónapja megvan és ugyanolyan, attól tartok betokozódott...



2021. febr. 28. 17:47
 1/4 anonim ***** válasza:
55%
Menj ki a sebészetre és kivágják.
2021. febr. 28. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%
Segítséget kell kérni családtagtól, baráttól, kozmetikustól, végső esetben orvostól.
2021. febr. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a hátam közepén a gerincen vonalán volt egy kezdetben kicsi pattanasszeru kis pukli. Nem tulajdonítottam nagyobb figyelmet neki, de figyeltem a tükörbe és nem akart eltűnni. Ekkor megnyomtuk nagy erővel, de csak átlátszó nedvesség jött ki belőle. Aztán elmentem sebeszetre, ahol megalapították, lipoma. Két hónap múlva a doki kivagta és jóindulatú volt. Azt mondom neked, ne nyomkodd hanem menj el vagy sebeszetre vagy bőrgyógyászhoz.
2021. febr. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szabad otthon nyomkodni, elfertőződhet, még nagyobbra nőhet, menj vele orvoshoz.
2021. márc. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!