Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Most Covid idején előfordulhat...

Most Covid idején előfordulhat olyan, hogy egy idős beteget nem visznek àt az intenzívre, mert tele van Covidosokkal és nem nincsen hely?

Figyelt kérdés

80 feletti betegről van szó. Elképzelhető ilyen, hogy az ő koràban màr nem foglalkoznak vele, vagy nem élvez úgy prioritást?

Előre is köszi a választ!


2021. márc. 2. 04:12
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Ja értem, ezt nem tudtam, hogy ez így megy..

Köszönöm szépen, csak nagyon bànt minket, hogy elbúcsúzni sem mehettünk be. :( Meg vajon, hogy mennyit szenvedhetett, mert az orvosa azt mondta, hogy nem szenvedett, mert beszűkült tudatàllapotban volt előtte, de azért a papírok szerint 24 óràval a halàla előtt lett először rosszabbul, és ki tudja, még éjjel is min mehetett keresztül..:( Ezt màr sosem tudjuk meg.

2021. márc. 2. 18:36
 12/15 anonim ***** válasza:
nagyim82 nyugdijjas volt magas vérnyomással beküldték a vágohidra véletlen befektették egy covidos mellé . uzsgyi gyorsan átvitték másik korházba. aztán ott szépen belehalt.3hét leforgása alatt 4.héten zártkoporsos temetés.és ö csak egy a sok közül elöbb ölik az idöseket aztán az 50 plusszosokat az oltással . [link]
2021. márc. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nagymamád miatt részvétem.


Az oltásellenes cikk, melynek a linkjét megosztottad, szamárság. Ostoba összeesküvés-elmélet.

2021. márc. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg sok ilyet lehet hallani sajnos, hogy beteszik a nem covidosokat a fertőzők mellé.. Ez szörnyű, sajnálom a mamâdat..:(

Köszönöm a részvétet!

Hàt igen, az oltàs egy érdekes dolog... Anyukàmnak elvileg jövőhéten fogják beadni a kínai vakcinát, azért kicsit féltem őt, mert nem is fiatal màr, magas vérnyomásos, cukros, szóval...:/ De én is inkább oltàspàrti vagyok, hogy minél előbb vége lehessen ennek.

2021. márc. 5. 20:49
 15/15 anonim ***** válasza:
kedves kérdezö elég felvilágosult embernek tünsz. milyen okod van arra hogy beoltasd magad egy olyan virus ellen amit azok hoztak létre és terjesztettek el akik a vakcinát is adják? gondolom fiatal vagy nem vagy 30 sem igy ha el is kapod valszeg 2 nap alatt tul vagy rajta de ha beoltod magad olyan antitesteket termel majd a szervezeted amiket a szervezeted nem is ismer mivel nem volt ilyen betegséged és lehet tul is termeli öket nem 1 hét nem 2 hanem 1 2 éven belül ennek következtében hirtelen szivmegállás tdögyulladás asztma bármi megjelenhet s el is vihet. ami állitolag a legjobb minöségü oltoanyag a moderna agy mi ami szintén bill gec..ié mint a pfizer nem kérte aa magyar kormány és elviszik a franciák és dánok mert viktor drágállotta az emberekre . és berendelte a kinait. amiröl mára kiderült hogy nem jó a virusmutációira de lehet hogy megbetegszel töle . inkább gondold át . sok vitamin folyadék szeparálodás az emberektöl .Most már az idöseket oltják aztán jön a középkorosztály és maradnak az 50 alattiak gyerekek és szüleik és kész is a népirtás aminek épp aközepén járunk.
2021. márc. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!