Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Gerinc miatt vagy tudo?

Gerinc miatt vagy tudo?

Figyelt kérdés

Van rossz tartasom.

Napok óta faj a gerincem mellett s a nagy levegőt nehezebben veszem..sajnos bármit érzek magamon akkor egyből azt hiszem hogy betegség...most is azt hogy korona vagy tudommel van valami.

Doki s többen is mondtak hogy a rossz testtartastol erzem ezt.

Remelem hogy tényleg csak azért

Nem fulladok nem vagyok lázas stb


2021. márc. 5. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha beteg lennél (mármint nem mozgásszervi beteg, hanem kórokozó miatt), akkor nem ez lenne a tünet. Nekem is volt hasonló, mivel terhelésre nem erősödött, és inkább egy-egy mozdulattól sajdult meg, azt mondta az orvos, hogy valószínűleg valamilyen izommal van a gond, és pihenjek. De több mint egy hét volt, mire elmúlt.
2021. márc. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Első valaszolo koszonom :)

Gerincferdulesem s pici meszesedesem van

2021. márc. 5. 15:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Sok oka lehet, de azért nekem gyanús, hogy pont most amikor a járvány berobbant. Persze lehet véletlen, nem minden a vírust. Ezért vigyázz magadra.
2021. márc. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Első valaszolo

Te szedtel ra valami gyógyszert?

2021. márc. 5. 15:24
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó valaszolo

Meg bőven a virus elott is volt ilyen gondom

2021. márc. 5. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:
Az akkor megnyugtató a vírus szempontjából.
2021. márc. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#4, nem, csak pihenést javasolt az orvos. Szerencsére nem fájt folyamatosan, csak bizonyos mozdulatoknál (de akkor a lélegzetem is elakadt tőle, menni is alig tudtam, feküdtem egész nap).
2021. márc. 5. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!