Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülcsengés egy gerinc mellett...

Fülcsengés egy gerinc mellett futó ideg/ér miatt?

Figyelt kérdés
Több mint 3 hete cseng a fülem. Még soha nem tapasztaltam hasonlót. Először megfázás utáni szövődményre gyanakodtam, és bár nem volt fülpanaszom, elmentem a fülészetre, ahol kiderült, valóban nem erről van szó. Voltam szemészeten, nyaki röntgenen, ideggyógyászaton.. semmi nem derült ki. Viszont ez adta az intuíciót, hogy már régóta van egy pont a hátam közepén a gerincem mellett, ami sokáig csak "viszketett belülről", de más panaszt nem okozott. Arra jöttem rá, hogy ha most ezt a pontot bármilyen apró nyomás éri (egy hátgörbítés, széknek dőlés, hanyatt fekvés), akkor jelentkezik a hang. Számomra itt vált egyértelművé, hogy innen ered a probléma. Vissza is küldtek az ideggyógyászatra, de annyi a beteg, hogy csak 2 hét múlva kaptam időpontot. Én viszont félek, hogy addig okozhat-e nagyobb bajt a probléma. Mi lehet ez, egyáltalán hogy kezelendő?
2017. okt. 4. 01:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is így jártam.

Jelenleg az infúzión kívül nem sokat tudnak tenni, jelenleg nem tudnak rá gyógymódot

2018. febr. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A probléma azóta sem szűnt meg, csak gyógytornát és úszást javasoltak. Vicc, hogy nem lehet ezzel kezdeni semmit?
2018. máj. 6. 23:15
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Remélem te több sikerrel jársz. Sajnos sok a kókler. Manapság már nem éri meg az orvosoknak az, hogy meggyógyulj.
2018. máj. 7. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Végül az infúzió sem hozott eredményt, ebben egy erőteljes értágító hatású anyag volt.

Érszűkület okozza a csiga szervbe nem jut elég vér. Londonban sem és New Yorkban sem tudnak vele csinálni semmit, jelenleg

2018. máj. 7. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!