Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus tünete lehet az,...

Koronavírus tünete lehet az, hogy gyakran egy adott szagot (mindig ugyanazt) érzek az orromban, edzés közben sokkal intenzívebben?

Figyelt kérdés
Kb. 1,5-2 hete véltem felfedezni, azóta jóval idegesítőbb a helyzet. Ilyen füstös szag lepi el az orromat állandóan, mintha grilleztem volna valamit a házban és azt érezném egész nap. Szabad levegőn nem érzem ennyire. Valaki help?

2021. márc. 7. 00:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, tipikus tünet, már többektől hallottam. De lehet, hogy már legyőzte a szervezeted a vírust, ez csak az "utóhatás". Előbb-utóbb elmúlik.
2021. márc. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

Ez a maszkhordás tünete!

A gondolatainknak szaga van. A testszagod változott, főleg hónalj. Ez azért van, mert nem tudod mit kezdj a kapcsolataiddal. Értelmetlen barátkoznod, de a jelen helyzettel sem vagy megelégedve.

2021. márc. 7. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%
Utolsó 🙈🙈😄 ne hülyéskedj már
2021. márc. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de én tavaly márciusban voltam beteg, s napokig csak a keserű ízt éreztem, semmi mást nem. Köhögtem és iszonyatosan fájt a fejem, rázott a hideg. Szóval lehet, hogy covid tünet ez is
2021. márc. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18%
#3 szerintem jópofa ezo paródia volt, kár hogy belevette a maszkhordást, mert az önmagában tényleg rohadtul egészségtelen.
2021. márc. 7. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is ugyanúgy éreztem sokáig furcsa szagot az orromban, egy két hónapon belül náthás beteg lettem. Lehet benne valami, bár nem biztos, hogy koronavírus.
2021. márc. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fél évnél régebben estem át a koronavíruson, enyhe lefolyású volt. Viszont a szaglás ízlelés azóta is olyan össze visszaság... És kb 1-2 hete érzek folyamatosan olyan édeskés romlott üdítőszagot... És már mindennek amit megszagolok olyan az illata... Rettenet idegesítő. Énse tudom mi lehet ez
2021. júl. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!