Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ehetek mikropopcornt ha...

Ehetek mikropopcornt ha gyomorrontasom van?

Figyelt kérdés

Ma ehettem vmit mert eleg rosszul vagyok. Mindket felem tuzel. Kovi par napban itthon leszek dietazom es pihenek mert durvan legyengultem.

A legtobb dietas kaja nem tul finom de a mikropopcornt imadom. Szerintetek ehetem? Mit javasoltok mit egyek amit nagyon konnyu megcsinalni es dietas?



2021. márc. 12. 00:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Hogy fogod meg, ha mikroszkopikus méretű?
2021. márc. 12. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
XD azt meg kitalalom
2021. márc. 12. 00:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát egyed.
2021. márc. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Koszonom hogy megengeded :-) a gond hogy fogalmam sincs hogy az dietas etel vagy sem. A fott kukorica tudtommal kifejezetten nehezen emesztheto. A popcornal nemtom mi a helyzet
2021. márc. 12. 07:22
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyél inkább ropit. Az finom.
2021. márc. 12. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jo otlet, bar most nem vok olyan jol hogy lemenjek a boltba. Ha jobban leszek veszek :-)
2021. márc. 12. 07:28
 7/7 anonim ***** válasza:
En ilyenkor ropit vagy krekert szoktam enni :D De szerintem a popcorn is jo lehet.
2021. márc. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!