Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus gyorstesztek...

Koronavírus gyorstesztek mennyire pontosak?

Figyelt kérdés
Covid 19 ag gyorsteszt mennyire pontos? Ma végeztek nekem ilyen tesztet, az orromból vettek mintát és sajnos pozitív lett. Az érdekelne, hogy ez mennyire valós?

2021. márc. 12. 00:40
 1/6 anonim ***** válasza:
54%

Elvileg ha pozitív, akkor szinte biztos.


(Negatív esetén lenne esély, hogy téves.)

2021. márc. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%
Pozitívat mutat egészséges emberekre is. Lásd karantén alatt nem betegszenek meg sokan, tehát eleve nem is voltak betegek.
2021. márc. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Semennyire sem pontosak,ezek a tesztek pozitívat mutatnak akkor is,ha bármi féle gyulladás van a szervezetben.Kamu az egész,én még azt is meg merem kockáztatni,hogy előre le van fixálva,hogy hány pozitívnak kell lenni...
2021. márc. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Pozitív esetén szinte biztos a fertőzöttség, éppen ezért nem is csinálnak már PCR tesztet, ha az antigén teszt pozitív lett. De a negatív esetén semmi sem biztos, viszonylag magas az álnegatív eredmények aránya.
2021. márc. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
76%
Szia nekem a tesztelö ember azt monta nekem nem lehet bizni a gyorstesztben. Apukámnak a gyorstesztje negatív lett, viszont a rendes koronavírus tesztje pozítív.
2021. márc. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
17%
Nem ér semmit, ahogy a pcr se. Letesztelték és gyümölcsökre is + a mutató szóval marhaság.
2021. márc. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!