Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Antibiotikum szedese alatt ez...

Antibiotikum szedese alatt ez normalis?

Figyelt kérdés

Elkezdtem szedni az antibiotikumot amit kaptam, es par nap mulva mar jobban voltam, aztan kb a 4. napon leromlott az allapotom, elkezdett baromira erosen szurni es luktetni a vesem (vesemedence-gyulladasom van) annyira, hogy este alig tudtam aludni tole. Aztan a kovetkezo napokon is ereztem ezt, de kicsit kevesbe. Vegul a 7 nap antibiotikum szedese utan sem mult ez a fajdalom teljesen, tovabbra is erzem a fajdalmat, neha erosebben, neha enyhebben.

Mi a teendo most? Mit tegyek?

Trollok kimeljenek!!!


2021. márc. 12. 15:28
 1/2 A kérdező kommentje:
Az normalis hogy antibiotikum szedese alatt szurkal tovabb??
2021. márc. 12. 15:30
 2/2 anonim ***** válasza:
Kezelőorvosodat hívd fel, aki az antibiotikumot felírta. Ő tudja megmondani, hogy a te állapotodban ennek a gyógyszernek ennyi idő alatt mekkora javulást kellett volna eredményeznie.
2021. márc. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!