Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehet láz nélkül tüdőgyulladás...

Lehet láz nélkül tüdőgyulladás? mik a tünetei?

Figyelt kérdés

2021. márc. 17. 17:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Kiskoromban volt tüdőgyulladásom.

Nagyon rosszul éreztem magam, eleinte nem vettem tudomást róla,milyen rossz a közérzetem.

De azért kohogtem csúnyán és a mellkasomban éreztem valami nem oké.

Mielőtt nagyon durván belázasodtam volna voltak már tüneteim, rossz közérzet. Először a torkom fájt rá pár napra egyre lentebb vándorolt a fájdalom.


Végül kénytelen voltam ágyban maradni. A házi orvos megvizsgált,azt mondta kutya bajom,csak egy kis horogo gyulladás.


De olyan rosszul lettem, semmi kaja nem maradt meg bennem, hánytam is. Nem.volt étvágyam.

Végül kórházba kerültem két hétre.

Öt hamar jól is lettem, sose felejtem el

2021. márc. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább a kimondott fáradtság jellemző arra
2021. márc. 18. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Igen, lehet. Karácsonykor covidos voltam, ez csak utólag derült ki, mert januárban tartós fáradtság és nehezebb légzés miatt csináltattam laborban egy antitest tesztet, ami pozitív lett. Röntgen, majd később CT jobboldali, lezajlott tüdőgyulladást mutatott ki, jelenleg 3. hónapja küzdök a postcovidos tünetekkel, de a fertőzés alatt jóformán semmilyen tünetem nem volt, a tüdőgyulladást sem vettem észre, láz, köhögés, hátfájdalom nélkül zajlott le.
2021. márc. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!