Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek reális hogy barmi...

Szerintetek reális hogy barmi bajunk lesz az oltastol?

Figyelt kérdés

En mar beadattam de felek. Mi van ha evek mulva daganatos leszek miatta? Vagy tenyleg vmi manipulacio resze?

En eddig nem hittem ezekben de egyre tobb ilyet olvasok



#oltás #COVID #Màrmindegy kivenni nem lehet
2021. márc. 20. 23:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Közeli környezetemben eleg sok ember meghalt ill. mellékhatások tömkelege jött elő náluk. Egy ismerősöm sem halt meg covidban de az oltásokban annál több.
2021. márc. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
31%

Nekem a vírusban halt meg egy rokonom, ismerek nővért covid osztályról, ahol halnak meg emberek, oltástól eddig senkinek nem lett komolyabb baja az ismerősi körömben. Erre nem lehet statisztikát építeni.


Egyébként daganatos betegsége bárkinek lehet ettől függetlenül is. (Netes tanulmány szerint a betegség okozta halálozások kb. 25%-a és egyre több ilyenvan)

Valószínűleg ennek sok más tényező az alapja nem ez az oltás.

Persze érthető a félelem, hiszen az átlag emberek ki vannak szolgáltatva és kénytelenek vagyunk bízni a kutatókban, kormány döntéseiben stb.

Én jövő héten kapom az oroszt, remélem a legjobbakat, aztán meglátjuk mit hoz a jövő. De azt például nehezen viselném, ha lefertőzném az autoimmun beteg férjem és neki baja esne vagy az idős nagymamám akinek egy ép szerve nincs már gyakorlatilag.

2021. márc. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
28%

Kb. 10.000-szer nagyobb az esély, hogy meghalsz covidban.

Kisebb mellékhatások 1-2 nap alatt elmúlnak.

Hosszútávú hatás nem valószínű.

2021. márc. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

Ne aggodj, ez most felfujt tema. Szerintem tulbecsulik a kockazatokat. Amit az elso irt az nekem nagyon eros tulzasnak tunik. Mamamat is beoltottak es semmi baja. Azt hogy hosszutavon milyen hatasa van nem tudhatjuk, de ez csak egy tenyezo a millio kozul. Ha ennyire aggodsz az egeszsegedert figyelj arra amire tudsz, elj egeszsegesen.

Az elet tele van kockazatokkal. Folyamatosan ujabb es ujabb anyagokat viszunk be a szervezetunkbe az etelekkel, gyogyszerekkel, e-cigivel, energiaitallal vagy mittomen mikkel.

Egy csomo mindenrol tudjuk hogy milyen karos megis nyomjuk. Nekem a fel csaladom alkesz. Bele fognak dogleni de megsem stresszelnek rajta.

2021. márc. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
76%
Ezt csak az idő tudja megmondani. Oltással kapcsolatban bármit mond egy ember, az biztos, hogy hazudik. Még ha nem is akar, akkor is. Kb. ugyan az, mintha meg kéne valakinek mondania pontosan, hogy mi lesz a jövőben. Ilyen nincs.
2021. márc. 21. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Ismerősőm a kínai oltást kapta majd rá 1 héttel meghalt de nem volt covidos tök egészséges normális ember volt aztán meghalt

Nagyszüleim a phizer biontech kapta csak egy kis hőemelkedésük volt de amúgy semmi bajuk nincs

2021. márc. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Két nap múlva kapom a ruszkit. Majd elmondom, hogy mit tapasztalok.
2021. márc. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
00:15 azért vigyázz a rokonaidra ugyanúgy, mert ugyanúgy elkaphatod a covidot beoltva és ugyanúgy fertőzhetsz, csak enyhébb tünetekkel. Szóval azért vigyázz a beteg rokonaidra nehogy bajuk legyen :/
2021. márc. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ezt én is végiggondoltam oltás előtt. Az oltás mellett döntöttem, mert nem szerettem volna lélegeztető gépre kerülni. Az oltás kõvetkezményeit még nem ismerhetjūk, ehhez sok sok évnek kell eltelnie, de ez régen is így volt a védőoltásokkal, és mindig azt tapasztalták, jóval nagyobb százalékos a haszna, mint az esetlegesen okozott mellékhatás.mellékhatás
2021. aug. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Szóval megkaptam a két szputnyik oltást, és a napokban voltunk a nejemmel antitest viszgálaton. Mindkettőnknél határérték feletti antitestet mutattak ki.

Az oltások után kisebb izomfájdalom volt egy-két napig.

2021. aug. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!