Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek lehetek COVID-os...

Szerintetek lehetek COVID-os ezek alapján?

Figyelt kérdés

Vagy 5 napja állandóan úgy érzem, hogy valami nyomó érzés üli meg a tüdőmet, olyan, mintha vízpára lenne benne, nehezen lélegzek, és állandóan szárazan köhögök. Időnként szúr is a tüdőm, meg úgy érzem, össze-vissza ver a szívem.

Mivel sok allergiám van (pl. por), eddig betudtam annak, de most már azt érzem, ez másmilyen, mint az eddigi allergiás reakcióim, mert hosszabban is tart, és a mellkasomat szorító érzés meg a "vízpára" a tüdőmben is új, vagy legalábbis eddig max rövid ideig éreztem.

Az allergia gyógyszerem sem hat.


Más tünetem viszont nincsen, se láz, se torokfájás. Szagokat, ízeket is érzek.

A köhögés perce kimerít, meg szédülök már tőle a nap végére.


Tervezem, hogy hétfőn felhívom a háziorvost, de addig is itt forgok magamban, hogy vajon ezekkel a tünetekkel lehetek-e koronás.


Ti ismertek olyat, aki ennyi tünettel pozitív volt?



2021. márc. 21. 08:00
 1/5 A kérdező kommentje:
*a köhögés persze kimerít
2021. márc. 21. 08:02
 2/5 Ibw4x ***** válasza:
91%
Hát simán lehet az.
2021. márc. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján igen lehetsz koronás. Lázadat mérd és hívd a dokit, ő fog tesztet kérni neked, aztán majd kiderül mi ez.
2021. márc. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én is ettől tartok. Figyelem majd a tüneteket, és holnap hívom a dokit.
2021. márc. 21. 10:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, nekem is ez van 3-4napja.. Tele van a tüdőm, alig bírom felköhögni és az asztmám is belobbant.. Fujom a ventolint, de nem mindig hat
2021. márc. 22. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!