Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Egy 38 éves ismerősöm ma...

Egy 38 éves ismerősöm ma hirtelen elhunyt Covidban, ez velem is megtörténhet?

Figyelt kérdés
A srác egészséges volt, nem volt veleszületett betegsége. Igaz heti szinten ivott alkoholt fiatalabb kora óta,szóval nem tudom alkoholista volt - e viszont nála ezerszer többet ivó emberek vannak a világban. 38 éves fiatal férfi, döbbenet. Rohadtul beparáztam, én 25 vagyok. Beoltom magam, de kitudja mikor kerül sor rám??? Istenem! Annyira félek! Nem hittem, hogy ez ennyire veszélyes esküszöm. Tegnap még jól volt, aktív volt a neten, beszélt vele mindenki vagyis Covidos volt, de nem volt lélegeztető gépen meg hasonlók. A haverja is kórházban van, ő még életben. Aludni sem tudok.

2021. márc. 21. 22:31
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen, utolsó válaszoló. Én sem látom a listában, nem értem. Borsod megyében történt pedig.
2021. márc. 22. 08:39
 12/14 anonim ***** válasza:
52%
A mi ismerősünk csak kb. 3 nap múlva került be a listába (vagy legalábbis valaki, aki akár ő is lehet). Amúgy igen, megtörténhet, sajnos, egy ismerősünk hirtelen lett rosszul, 3 nap kórházi tartózkodás után meg is halt. Ha fő tünetként a tüdőt támadja, pár nap alatt ki tudja nyírni az egészet ez a sz*r. Részvétem!
2021. márc. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
46%

Éld az életed ne izgulj ilyen hülyeségeken. Ha rettegsz a haláltól, elszáll feletted az élet.

Az oltást én személyesen nem javaslom, de az a te döntésed, nem szólok bele.

2021. márc. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Igen.
2021. márc. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!