Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Koronavírus tagadók. Miért...

Koronavírus tagadók. Miért gondoljátok azt hogy nincs is vírus?

Figyelt kérdés

Ha szerintetek nincs covid-19 akkor mi van?

Miért vannak dugig a kórházak? Miért van az egészségügy az össszeomláshoz közel?

Ha szerintetek nincs covid akkor mi az, mi miatt betegszenek meg az emberek?



2021. márc. 22. 09:16
1 2
 1/19 anonim válasza:
91%

Én nem vagyok tagadó, de szerintem a kormányra meg sorosra lesz fogva.


Egyébként emlékszik még valaki mikor ncov volt a neve? :D

2021. márc. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
78%

én nem vagyok tagadó de van pár ismerősöm:

a szabályok miatt...mert a kávézók, éttermek zárva voltak először de kint el lehetett fogyasztani és vannak 1000en kint akik esznek/isznak/cigiznek..akkor ez most nem mindegy ha egy tereben lennének?

a másik az hogy most 2 hétre bezártak mindent és így is napi 3000-10000 fertőzött? elhiszik hogy van covid de nem látják hogy ennek a bezártságnak sok értelme van

2021. márc. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
75%

#2

A mutáns vírusok miatt emelkedik ennyire a fertőzöttek száma. Azok sokkal erősebben fertőznek. Emellett hiába a szigorú korlátozások, ha már sokan nem tartják be, mert elegük van.

Zárt térben sokkal jobban terjed a vírus, mint a szabadban. Ettől még szabadban is el lehet kapni, ha túl sok ember tömör egy helyen, és nem tartják a távolságot, nem viselnek maszkot.

2021. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
84%
2-es vagyok: igazad van!
2021. márc. 22. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
62%

Vírus- vagy járványtagadókra gondoltál?

Csak mert az előbbiből szerintem nincs sok, akit sokszor "vírustagadóként" titulálnak az valójában a járványt tagadja, illetve az ellen szólal fel, hogy ez a vírus egyáltalán nem igényel ilyen mértékű korlátozásokat, lezárásokat, a számok - amik egyébként ellenőrizhetetlenek - eltúlzottak, és ezt még Müller Cecília és Szlávik János is bevallotta, miszerint a hivatalos elhunytak kb. 5%-a az, aki TÉNYLEG a vírusfertőzés vagy annak szövődményébe halt meg, 95% pedig kórházba szállításkor vagy kórházban tartózkodáskor egyszer valamikor produkált egy pozitív tesztet, így ha utána akár 2-3-4 hónap múlva belehal az alapbetegségébe (áttétes rák, veseelégtelenség, szí vagy érrendszeri betegség, időskori természetes halál stb.) akkor is bekerül a statisztikába. (Ez tény, nem linkelem be ide a nyilatkozataidat, nézz utána te!) Tehát ez alapján a napi halálozás kb. 3-5 fő, az egy év alatt elhunytak száma kb. 1000 fő. Ennél még egy influenza vírus is több áldozatot szed.

A másik, hogy a lakosság 95%-a NEM kapta el a vírust, és akik elkapták azok 99,8%-a (!!!) NEM halt bele a vírusba (ha a túlspirázott "hivatalos" számmal számolok, akkor is 96,6%-a NEM halt bele.) Tehát a teljes lakosságra vetítve is 2 ezrelék körül mozog a hivatalos mortalitás - a valós meg lassan ki sem fejezhető (0,1 ezrelék!). Ez nevetségesen alacsony szám ahhoz képest, hogy mekkora feneket kerítenek ennek...

És miért szólalunk fel? Kinek az érdeke, hogy kb. 15-20-szorosának tüntetik fel a mortalitást? Miért van az, hogy már a legelején azt hangoztatták, hogy ezt CSAK oltással lehet megfékezni? (kb. 10 éve simán leállt egy koronavírus járvány - mire az oltás ötletével előálltak /ugyanez a Karikó Katalin/, már nem volt értelme.) Miért van az, hogy BÁRKI aki egy szóval is megpróbál ellentmondani vagy megkérdőjelezni a döntéseket azt mindenféle formában erőből lenyomják - soha sehol egy értelmes vita nem volt a kérdésben -, a lehető legdurvább büntetésekkel üldözik? Miért ennyire megosztott a társadalom ebben a kérdésben, amikor más vírus (influenza, HIV, ebola, vagy a 10 évvel ezelőtti SARS-2) esetében senki nem kérdőjelez/ett meg semmit?

És akkor még nem is beszéltem a magyar sajátosságról - a felesleges iszonyú drága beszerzések, pénzlenyúlások, reklámok, (ellenzéki) önkormányzatok ellehetetlenítése, emberek tömény hülyítése...

2021. márc. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Azokra gondoltam akik ténylegesen tagadják hogy lenne ilyen.

Nem egyszer olvastam hogy ,,Kamu vírus" meg hogy csak becsapnak minket és nincs is semmi.

2021. márc. 22. 11:18
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

"a hivatalos elhunytak kb. 5%-a az, aki TÉNYLEG a vírusfertőzés vagy annak szövődményébe halt meg"


5% az, akinek nem volt más alapbetegsége, de erről kb. felesleges beszélni, mert ha megnézed a listát, egy csomó embernél csak annyi van beírva alapbetegségnek, hogy "tüdőgyulladás", miközben ugye tudjuk, hogy azt a covid okozza. Ezzel a kormány csak palástolni akarja a hibás járványkezelést.


A kórházban halnak meg az emberek általában a lélegeztetőgépen, nem az alapbetegségükbe. Nyilván akinek van alapbetegsége, arra veszélyesebb.


Ami pedig TÉNY, hogy dugig vannak a kórházak covidosokkal. Akárhogy csűröd csavarod, hogy csak ennyi, meg annyi ember hal bele, az nem állapot, hogy megteltek az intenzív osztályok, ami pl. influenzajárvány esetén sosem fordul elő.

2021. márc. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
61%
#7 - a kérdésre is tudnál válaszolni, vagy csak választ kritizálni?
2021. márc. 22. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
48%
8: Mivel én se vírustagadó, se pedig járványtagadó nem vagyok, nem tudok a krédésre válaszolni.
2021. márc. 22. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem épeszű ember magát a vírus létezését nem vonja kétségbe. Inkább az intézkedések verik ki néhány embernél a biztosítékot.
2021. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!