Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mitől sípol a fülem?

Mitől sípol a fülem?

Figyelt kérdés
Már nagyjából másfél/két éve folyamatosan sípol a fülem, ha nagyon csend van a házba akkor eléggé hangos. Amikor megyek aludni akkor a legroszabb, mert annyira hangos hogy nehéz aludni. Mind a 2 fülem cseng. Ez miatt a hallásom is elég rossz. A jelenlegi kórházi helyzetek miatt nem nagyon tudok el menni fülészetre, de örülnék ha esetleg tudnátok mondani esetleges dolgokat hogy mitől lehet. Nem vagyok vérszegény és tudtommal semmilyen betegségem sincs.Előre is köszönöm a válaszokat.

2021. márc. 23. 22:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Halláskárosodás vagy magas vérnyomás is okozhatja pont ma került szóba órán.
2021. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A vérnyomásom az tökéletes, naponta mérem és sosincs vele baj. Akkor lehet csak szimplán halláskárosodás, remélem tudok majd vele kezdeni valamit, mert egy fárasztó nap után este elég nehéz miatta
2021. márc. 23. 22:43
 3/4 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hol dolgozol? Sajnos a folyamatos zaj is tud ilyet okozni. Vagy sokat hallgatsz hangosan zenét? A 85 90 decibelnél erősebb hangok károsíthatják de már vannak speckó zaj szűrő készülékek. Nem tudom hogy van pontosan utánna kell járni de vesznek mintát a fülkagylódról megvizsgálnak és tudnak készíteni fülvédőt ami szépen szűri a zajokat. Vagy nemes egyszerűséggel ha zajos helyen vagy tégy füldugót.
2021. márc. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Még csak iskolás vagyok, 17 éves. De heti 2 nap dolgozok fodrászatban, de nincs nagy zaj, a hajszárító ami hangos de az is csak pici ideig. De ez már 2 éve tart kB szóval nem ez az oka. Csendes helyen élek. Nem nagyon vannak hangos dolgok a környezetemben
2021. márc. 25. 20:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!