Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mikor enyhülnek vagy múlnak...

Mikor enyhülnek vagy múlnak el a covid tünetek?

Figyelt kérdés
2 hete itthon vagyok, de továbbra is gyenge vagyok, egy teregetèsben is elfáradok és csak a szemem kívánja az ételt, illetve elég csúnyán köhögök. Muszáj mennem dolgozni most már, mert csak pár hónapja dolgozok ezen a helyen és féltem az állásom.
2021. márc. 24. 13:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt senki sem tudja.
2021. márc. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj dolgozni ha gyenge vagy, és ne törődj vele hogy mit szólnak a munkahelyen.
2021. márc. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lutri. De így visszaenged egyáltalán az orvos dolgozni? Tünetekkel, köhögéssel szerintem nem engedhetnek vissza. Nekem volt olyan rokonom, aki két hét után is rosszul volt még, elment kórházba kivizsgálásra, és egyrészt az derült ki, hogy még bőven fertőz, másrészt hogy rossz a vérképe és plusz gyógyszereket írtak föl neki, nehogy trombózisa legyen. Egy egész napon keresztül vizsgálták, hogy nincs-e már tüdőembóliája vagy valami.
2021. márc. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. márc. 24. 13:31
 5/6 anonim ***** válasza:

Itt egy kép Berg doki videójából, a bal oldalon van minden amitől hamarabb felépülsz!


[link]

2021. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menj ki néha 20 percet a napra délután az is jót tesz már néha meleg az idő.
2021. márc. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!