Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aspergeresként elképzelhető,...

Aspergeresként elképzelhető, hogy idegen nyelven való beszédkor enyhülnek a tünetek?

Figyelt kérdés
Kutatások már vannak arra, hogy a többnyelvűek személyiség változást élnek meg mikor váltanak nyelvet. Én magam pedig azt tapasztalom, hogy sokkal extrovertáltabb leszek és kevésbé vagyok socially awkward bármelyik idegen nyelven. De az is lehet, hogy csak sokkal lazább és lelkesebb vagyok ilyenkor.

2018. márc. 21. 09:18
 1/2 anonim válasza:
Igen, szerintem lehet ilyen. Egyszer itt a gyakorin írta valaki, hogy vele is ez van (az a kérdés már régen volt).
2018. márc. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A tünetek nem tudom, mennyire enyhülnek, de sokak szerint van ilyen. Szerintem inkább az az oka, hogy a furcsaságokat betudhatják kulturális különbségnek, ill. ha mondjuk erasmusos vagy, és egyedül vagy kint, sokkal inkább függhetsz mások támogatásától, ami akkor is rávesz a haverkodásra, amikor magadtól nem tennéd.
2018. ápr. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!