Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kíváncsi vagyok milyen arányba...

Kíváncsi vagyok milyen arányban vannak azok akik vesztettek el már valakit akit személyesen ismertek vagy koronavírus miatt, vagy az oltás miatt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 21:14
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

#5: nem ártana jobban informálódnod. Bár tény hogy nem verik nagy dobra de a mainstream média szerint is sok a halott már, de persze hivatalosan senki nem meri az oltásokhoz kötni.


Csak USA-ban és csak dec 14 és feb 7 között 1170 ember vesztette életét közvetlenül az oltás után. Itt a cikk:


[link]

2021. márc. 24. 23:10
 12/39 anonim ***** válasza:
62%

"Olvasgass Facebookon oltásos cikkeknél hozzászólásokat" Aha, akkor onnan jött neked a rengeteg halott, aki oltástól hunyt el."

Olvasni tudsz? A környezetemet veszem alapul, de igenis hiszek a családtagok hozzászólásainak. Látod, aki leírja a körülötte zajló tényeket, az van hülyének nézve és háttérbe szorítva. Pont ezért nem hiszel se nekem, se senki másnak, aki oltás halottról ír és ezért nem hiszi más sem. Mert persze az mind kamu, bizonyítsd be, mutass kutatást... De azt lazán elhiszed, amit a média ad a szádba és meg sem kérdőjelezed.

2021. márc. 24. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
85%

Kérdező, kösz, hogy lepontoztál,amikor arról írtam, hogy a közvetlen családtagomat gyászolom. Lehet, hogy neked nem tetszik, és nem hiszed el, de ő teljesen egészséges volt még pár hete. Várta az oltását.

A barátnője kollegája lett pozitív, amikor ez kiderül, onnantól nem mozdult ki otthonról, és kért PCR tesztet. Az pozitív lett. Lázas volt, és kicsit gyenge, de még azt mondta, hogy nem durva. 3 nappal később mentőt kellett hívnia, mert kékült a körme, nem kapott levegőt. Sima osztályra rakták, és elég volt neki orrcső O2-vel, a CT szerint akkor még csak 56%-ban volt gyulladtak a tüdői. Két napra rá átvitték az intenzívre, de még csak túlnyomásos oxigénre. Másnap lélegezető gépen volt 85%-os gyulladással. Következő éjjel halt meg.

Ezen mit kell lepontozni? Mi sem tudjuk még feldolgozni, hogy egy viszonylag diatal, erős ember ilyen rövid idő alatt elhúnyt! Mit lehet ezen lepontozni? Ennyi empátia nincs bennetek? Biztosan nagyon vicces lehet más gyászán nevetgélni!

Nektek is hasonlókat kívánok!

2021. márc. 24. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
43%

Baromka:

1. Nem vagyok fent a facebookon. Már akkor sem voltam hajlandó regisztrálni rá, amikor még iwiw-nek hívták.

2. Nem neveztelek agymosottnak.

3. Konkrét érintettől (nem az elhunyttól, hanem a férjétől) hallottam, igaz, nem oltás után, hanem hosszú (és kellemetlen) covid betegség után, de már kilábalóban lévő, kertben is járkáló, de hirtelen mégis elhalálozott kolléganőmért küzdöttek a mentősök sokáig eredménytelenül. Akkor mondták a férjnek, hogy bármi lehetett a közvetlen halálok, embólia, vérrög, stb., de VALÓSZÍNŰLEG NEM FOGJÁK MEGTUDNI, MERT NEM NAGYON BONCOLNAK. (Persze ettől még lehet, hogy az oltás után elhunytakat felboncolják, csak a kezelés után elhunytakat nem, mert "nem szükséges".)

2021. márc. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
51%

#14 Jó nagy hülyeséget mondtak, mert főleg egy ilyen esetben biztosan boncolnak. A covid alapvetően véralvadási problémákat okoz. Trombózist, embóliát, meg még nagyon sokféle "fincsi" dolgot :-(

Az oltás utáni trombózis ÉS belső vérzések (azért ez nagyon, szokatlan így eygütt...) ha jól tudom, kizárólag nők esetében fordult elő. Lehet gyógyszerekkel való összeférhetetlenség, vagy egy csomó másik dolog. Azért állították le az oltásokat néhány országban, hogy ad1 zsarolják a brit AZ gyárat, hogy küldjön már vakcinát, mert eddig még egy darabot nem küldtek az EU-ba, csak az van, amit Dániában gyártanak, ad2 kivizsgálják azt a 20 MILLIÓBÓL 35 "darab" esetet, ami gyanús lehet. Kiszámoltátok, hogy ez mennyire alacsony százalék? Kivizsgálták, még továbbiakban is figyelik. Az aspirin tájékoztatóba leírt, regisztrált mellékhatásaiba sokkal többen halnak bele, szóval mehet tovább az oltás.

A boncmesterek enyhén szólva le vannak terhelve, vagy át vannak irányítva covid osztályra. EMIATT nem tudnak mindenkit boncolni. De akinél szükséges, ott megcsinálják. Úgyhogy hülyeséget beszélt a mentő. Ha kell, megcsinálják a boncolást.

2021. márc. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:

#13:

??? Én nem pontoztalak le.

2021. márc. 24. 23:45
 17/39 anonim ***** válasza:
51%

"Csak USA-ban és csak dec 14 és feb 7 között 1170 ember vesztette életét közvetlenül az oltás után."


Az oltás UTÁN. Nem pedig az oltás MIATT. A kettő marhára nem ugyanaz. Azt is leírják a cikkben, hogy ez a beoltott emberek 0.003%-a halt meg az oltás után. Ez az arány nem magasabb nem a nem vakcinázott emberek körében elhunytak arányánál, tehát a vakcinának valószínűleg semmi köze nincs a halálhoz. (ebben az 1170 emberben amúgy mindenféle halálok benne van, akár balesetek is, mivel a beoltott embereket nyomon követik az oltás után és minden egéazségügyi fejleményt feljegyeznek.

2021. márc. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
57%

#17 Egyetértek. Erre mondta az "Ázsiába Szakadtam", hogy azért nem oltás előtt haltak meg, mert halottat nem oltanak ugyebár.


Egyrészt az oltás a már meglévő fertőzésen nem nagyon tud segíteni, ezért kell oltás után még legalább 2 hétig ugyanúgy vigyázni, mint oltás előtt.

Ha az oltás napján elmész fesztiválozni, és ott elkapod, akkor kb ugyanott vagy, mintha nem kaptál volna oltást. az ellenenyagok termelődése nem 2 perc alatt zajlik le, és megfelelő mennyiségűt kell termelnie a szervezetnek, hogy hatékony legyen. (Úr isten, egy év után még mindig magyarázni kell az immunológia legalapabb tételeit... de OK...)

Az AZ vakcinát azért vizsgálták annyira, mert felmerült a gyanú, hogy ott valami kapcsolat lehet az oltás, és a véralvadási problémák között. Ezt folyamatosan monitorozzák, de ad1 oltatlan poplulációban ennél magasabb a vérrögképződésben elhúnytak száma, ad2 ha jól tudom csak nőknél volt probléma, tehát én úgy sejtem, hogy valami gyógyszerrel lehet összefüggésben a dolog, amit egyébre szedtek.

Könyörgöm, a 20+ millió beadott AZ adagból 35 estben regisztráltak bárlilyen problémát. Azért ez azt jelenti a való világban, hogy ez egy rohadtul biztonságos vakcina. Ha bármilyen gyógyszerről elolvassátok a statisztikákat, ennél sokkal csúnyább adatokat fogtok találni, csak azt senki nem nézi meg.

És mindenki menjen már vissza az ágyikójába, aki olyan "érvekkel" jön, hogy űbertitkos, top secret információt tud, amit senki más nem. Akkor ő CIA ügynök, vagy mi? Az oltás utáni összes halálesetet az utolsó atomig kivizsgálnak, elemeznek.

2021. márc. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:
#17: mivel a koronavírusos halálokat is ugyanígy számolják, ezért fair összehasonlítás.
2021. márc. 25. 07:13
 20/39 anonim ***** válasza:
59%
Feltettek egy kerdest arra valaszoltam, hogy a környezetemben eleg sok problemat okozott az oltas erre lepontoztok ami nem erdekel. Én vagyok az agymosott de ti az oltaspartiak meg mik vagytok? akik jókedvel danolaszva alig varjatok, hogy beadjanak valamit amiről senki nem tud semmi konkretat. Hülyenek neztek az sem erdekel. Figyelmeztettelek es ha lebenultok, meghaltok az sem fog erdekelni. Egyet jegyezzetek meg: halál ellen nincs orvossag.
2021. márc. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!