Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kíváncsi vagyok milyen arányba...

Kíváncsi vagyok milyen arányban vannak azok akik vesztettek el már valakit akit személyesen ismertek vagy koronavírus miatt, vagy az oltás miatt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 21:14
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
69%

#30 Miért engem kérsz számon? Nem én hozom a döntéseket. Bocs, hogy nem tudom egyedül megváltani a világot. Kezded már érteni, hogy az oltás ellenesek nem is olyan hülyék? És én, egy random ember többet tud erről, mint Szent Cecília, meg a virológusok. Ez azért vicces. Tán mégiscsak összeesküvés elmélet folyik a háttérben, vagy fogalmuk sincs, hogy mit kéne tenni?! 🤔

Izraelnél is ha jól tudom, 2020 márciusában regisztrálták az első fertőzöttet, tehát kb akkor, mint nálunk. Ehhez képest ott jelenleg cirka 6 ezer halott van idáig, ami jó, de nem a vakcinának köszönhető, mert oltás előtt sem érték el azt a halálozási arányt, mint Mo. Tehát Izrael példája nem azt mutatja, hogy az oltás a megoldás. Most mondjam azt, hogy Mo-n borzalmas az eü? Covid előtt is az volt, a kórházi esetek túlnyomó többsége akkor is fertőzésekbe és tüdőgyulladásba halt bele. Ezen nincs mit szépíteni.

2021. márc. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
69%
Egy emberről tudok, egy távoli ismerős, mondjuk ő pont telibe lesz.rta az egészségét, ahogy teszik elég sokan, nem járnak el az ajánlott szűrésekre, kontrollra, vérvételre, eszik a mekis szemetet, szívják a bagót ezerrel, mindenki saját magáért felel elsősorban. Kicsit túl van tolva ez az egész, s nem a maszkkal, meg a távolságtartással van a gond, bár a nyílt terepen minek, arra még sosem kaptam magyarázatot, a konteós vagy-on kívül. Amúgy itt Somogyban 2019-hez képest 2020-ban 200-al többen haltak meg, tehát semmi nem indokolja ezeket a szigorításokat.
2021. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
35%
Na a lebénulós esetre vissza, nekem elég kamuszagúnak tűnik. Mint ahogy az összes AstraZenecára rá nem bizonyított vád, hogy vérrögképződést okoz. Ha tényleg gond lenne az oltóanyaggal, nem 30-40 esetről számolnának be, hanem több tízezerről. Erről viszont nincs szó. Így a trombózisos esetek statisztikailag fogalmazva a véletlen művei. Mint ahogy azt se tudjuk, ogy ezek a beteg milyen másik gyógyszert szedtek, menyire voltak hajlamosak trombózisra stb.
2021. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
36%
Ezek az oltásellenesek mekkora egy idióta, fogalmatlan barmok... :XD
2021. márc. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
52%
Oltásellenesek: ahelyett hogy leszavaztok engem, esetleg fogjatok a kezetekbe egy bilógiakönyvet, és tanulmányozátok alaposan. Nem szégyen ha nem tudtok valamit, csak ennek ne adjatok nagy hangot.
2021. márc. 26. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
52%

35: A biológiakönyvek meg az egyetem agymosás!!!! Hát nem tudtad?????


/irónia/

2021. márc. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 A kérdező kommentje:

[link]


minden oltással előfordul hogy van aki belehal. Nem volt még eddig 100% biztonságos oltás a világon. Ezek a sebtiben készültek már miért is lennének kivételek? Az lenne a hihetetlen ha senki nem halna bele.

2021. márc. 26. 11:16
 38/39 anonim ***** válasza:
50%
Minden agymosás, ami 5 perc guglizsnál több időt vesz igénybe, hogy megértsd.
2021. márc. 26. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
58%

Aki megértette #38 iróniáját, az már esélyesen elolvasta az immunológia könyvet is.

Igen, egyetértek, az emberek egy szalagcímnél többet nem is hajlandóak elolvasni, megérteni, nemhogy megtanulni.

Haaahhh! Régi szép idők, amikor egyetemen a 2000 oldalak könyvre volt 3 napom, hogy megtanuljam, és vizsgázzak belőle. A gyorsolvasás megtanulása nagyon hasznos volt!

2021. márc. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!