Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kíváncsi vagyok milyen arányba...

Kíváncsi vagyok milyen arányban vannak azok akik vesztettek el már valakit akit személyesen ismertek vagy koronavírus miatt, vagy az oltás miatt?

Figyelt kérdés

2021. márc. 24. 21:14
A kérdező szavazást indított:
Nem, még szerencsére senki általam személyesen ismert ember nem halt meg se koronavírusban, se az oltás mellékhatásától.
Sajnos már halt meg általam személyesen ismert embert a koronavírus szövődménye miatt.
Sajnos már halt meg általam személyesen ismert embert az oltás mellékhatása miatt.
Sajnos már halt meg általam személyesen ismert embert a koronavírus szövődménye miatt is és az oltás mellékhatása miatt is.
74 szavazat
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
31%
#1 kár hogy egy ilyen eset sincs, hogy az oltás mellékhatása miatt halna meg valaki.
2021. márc. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
42%
2# ahha ok.
2021. márc. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
47%
2# ezt mond a 6, 10 es 15 eves gyerekeknek akiknek meghalt a 45 eves apjuk.
2021. márc. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
41%

Csatlakozom az 1-eshez. Az én környezetemben 1 személy lebénult, 5 személyről tudok jelenleg, akik meghaltak az oltás után, illetve sokan kórházba kerültek. Persze, rá lehet fogni, hogy biztos mástól, de túl sok a "véletlen egybeesés". Az meg vicc, hogy az oltásra bíztatják az embert. Nem a járvány kellős közepén kellene oltani (influenza ellen sem akkor oltanak), mert ha az oltás és a fertőzés ütközik, abból jó nem fog kisülni.

Tessék, oltott az illető:

https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..

2021. márc. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
44%

Mutasd már a dokumentált esetet, hogy valaki meghalt az oltások következtében Magyarországon. Az egész világon van pár tucat trombózisos eset ehhez képest a #1 környezetében "nagyon sok" az olyan akik az oltásba készülnek éppen belehalni.


Elmebeteg-e vagy?

2021. márc. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
58%
Kedves #6, 5-ös vagyok. Erről nem találsz dokumentált esetet, mert a média erről kussol. Amit nem látsz, az nem is létezik?! Én amit a saját környezetemben tapasztalok, annak hiszek. Nem poénból írtam le, nem kamu! Olvasgass Facebookon oltásos cikkeknél hozzászólásokat. Elég sokan írnak a családtagjuk oltás utáni elvesztéséről.
2021. márc. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
38%
Azt én nem tudom megítélni, vannak-e oltás miatti halálesetek, de azt már sokaktól hallottam, hogy a vírushelyzetre való hivatkozással mostanában szinte senkit nem boncolnak fel. Talán emiatt "nincs" halálos mellékhatása az oltásnak, mert így egyszerű kijelenteni, hogy aki meghalt, az sem amiatt.
2021. márc. 24. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 anonim ***** válasza:
75%

60 éves apósomat veszítettük el pár hete :-(

Betartotta a szabályokat, max kirándulni ment el 1-2 ember társaságában.

Egészséges, jó fizikumú, fiatalos férfi volt alapbetegség nélkül. A poszitív PCR teszt után 8 nappal húnyt el :-(

A környezetemben már szinte mindenkit beoltottak, elég "öreg" falu, de egyetlen emberről nem tudok, aki az oltás után egy kis láznál súlyosabb problémával küzdött volna.

Marhaság, hogy nem boncolnak. Ha szükséges, akkor elvégzik a boncolást. Apósomat is boncolták, mert csak így lehetett megállapítani, hogy nem volt eddig fel nem fedezett alapbetegsége.

2021. márc. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
63%

"de azt már sokaktól hallottam, hogy a vírushelyzetre való hivatkozással mostanában szinte senkit nem boncolnak fel. " Igen, a facebook-on terjed ez a hoax, és egy troll indította el. Általában mindig az a mese "az ismerősöm szomszédja a kórházban takarít" vagy hasonló. Már ezerszer meg lett cáfolva és nem, nem a tévében.


"Olvasgass Facebookon oltásos cikkeknél hozzászólásokat" Aha, akkor onnan jött neked a rengeteg halott, aki oltástól hunyt el.

2021. márc. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
76%
Amúgy vicces, hogy aki nem hiszi el ezt a boncolásos-ezermillió ember meghalt oltásban kamut, az szerintetek agymosott a média által, de ti a legidiótább oltásellenes blogokról beszoptok mindent.
2021. márc. 24. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!