Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alvásprobléma: hason alvást...

Alvásprobléma: hason alvást segítő párna létezik? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ha meg tudnék tanulni hason aludni, alvási apnoé tüneteim várhatóan nagyban csökkennének.

Van olyan párna, amely segít abban, hogy kényelmesebb legyen hason fekve aludni?



2021. márc. 25. 16:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Ugyan én hason alváshoz is használok kispárnát, de anélkül is lehet, a saját karodon támaszkodva. Mivel nem jó, ha hátrafeszülsz, ezért nem kell magas párna, csak legfeljebb pár centi vastag. Kezdetnek próbálgathatod a neked megfelelő magasságot megtalálni egy nagy törölköző/vékony pléd/lepedő segítségével.
2021. márc. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindig benyomódik az orrom az ágyneműbe, karjaim elzsibbadnak stb.

Kétségbe vagyok esve úgy érzem sose fogom megszokni.

2021. márc. 25. 16:42
 3/5 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok.

Én oldalra fordítom a fejem. Kényelmesebbé teheti a hason fekvést, ha felhúzod azt a térded, amerre fordítod a fejed.Ha ez mégsem jó az apnoédnak, akkor a homlokodat nyugtasd a kézfejeden, esetleg a másik kezed rakd az állad alá. Most nem tudom kipróbálni, hogy ez mennyire működőképes.

2021. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyen masszázs ágy kellene, amin van lyuk az arcnál.
2021. márc. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igen, pl. az eMAG online webshopban tudsz venni
2022. máj. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!