Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 2014-ben elszenvedett, de nem...

2014-ben elszenvedett, de nem diagnosztizált agyhártyagyulladást be lehet-e most bizonyítani? Van-e valami kimutatható nyoma vagy tünete?

Figyelt kérdés
2021. márc. 26. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
51%

Honnan tudod, hogy az volt, ha nem vizsgálták?


Ha rendesen lett kezelve, akkor valószínűleg nincs nyoma.

2021. márc. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%

1

A webbeteg diagnosztizálta.

2021. márc. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Idióta barom, te utolsó. Lyme kór harmadik stádiumában vagyok most! Életminőségem teljesen leromlott, 7 éve nem tudok dolgozni! Most 52 éves vagyok. Akkor mikor megcsípett a kullancs, jártam orvoshoz, sajnos kokárda nem volt, kullancsípést nem mondtam, nem tulajdonítottam neki akkor jelentőséget. A poklot poklát éltem meg, de orvosi segítséget nem kaptam, zavart voltam, nem is tudtam elmondani a tüneteimet, agyi köd, memoria problémák. Azóta már bebizonyosodott, hogy a borrelia mind a 4 alfajával fertőzött vagyok, köztük a borrelia garinivel, ami a központi idegrendszert támadja. Rengeteget olvasok, gyakorlatilag nekem kellett bebizonyítani a marha tb-s dokiknak, hogy nem képzelt beteg vagyok. De ezzel nem vagyok egyedül, közel 200 esetet ismerek. Ez folyik szerte a világon, lyme kór tüneteit nem ismerik fel, mert gyakorlatilag minden betegséget leutánoz, a nagy imitátornak nevezik. Annak idején azt mondták a több mint 50 tünetemre, hogy nem függnek össze. Neurológus bevallotta, hogy egyetemen csak annyit tanulnak a lyme kórról, hogy Willi Burdorgferi fedezte fel. Antibiotikus kezelésre javulok, de esek vissza, mert már krónikus és hozzáadottak más fertőzesek a gyenge immunrendszer miatt. A lyme önmagában is immunszupresszív. Tehát ne kérdőjelezd meg az állapotom, az állításom, nem weborvos típusu oldalakon tájékozódom. Amerikai orvosi adatbázisban!
2021. márc. 28. 09:20
 4/7 A kérdező kommentje:
Persze neurológus küldene lumbálpunkcióra, de nagyon sokan elmentek és nem mutattak ki semmit, vagy eltűnt a lelet. Utóbbi jellemző! Persze tovabbra is kerek szemekkel néznek tb-s dokik, lyme szakértő, ami csak magánban érhető el, egyértelműen kijelentette lyme kórom van. Az, hogy a bal felem érzéskieséses, a pszichére fogják. Agyrém. Ennyi tünetet, nem lehet pszhihoszomatikusan csinálni, ezért már nem is megyek orvoshoz, idegrendszeremet kímélem, mert a tudatlanság kicsinál.
2021. márc. 28. 09:25
 5/7 A kérdező kommentje:
Azóta lett sok maradandó károsodás, többek közt szívproblémák (billentyűhiba, tavhycardia), de ezt sem tudják összekapcsolni a lyme kórral, mert nem erre vannak szakosodva. Okokat nem keresnek, tüneteket kezelnek.
2021. márc. 28. 09:27
 6/7 A kérdező kommentje:
*tachycardia. Ami legtöbb esetben POTS. Posturalis ortostatikus tachycardia. Ezt sem ismerik. Amerikai csoportokban, leírják a betegek, hogy ezt diagnosztizálta nekik a lyme szakértő. Itt homály van! De lelkiismeretes orvos sincsen.
2021. márc. 28. 09:29
 7/7 A kérdező kommentje:
A forgatókönyvet is le tudom írni. Nagyon sok lymeos már a ritka betegségek központjába került, mitokondriális diszfunkció. Persze itt sem vizsgálnak fertőzésekre, itt is csak a már kialakult betegséget diagnosztizálják jó esetben. Ugyanez megy az immunológián. Ott meg Lupus, morphea, reumatoid artritis, ami köztudottam lyme artritis, stb. és adják a szteroidot a kialakult autoimmun betegségekre ami lymeban kifejezetten káros. Ugyanez a szklerózis multiplex. Beszéltem több olyan szklerózisos beteggel, aki tolószékből állt fel lyme kezelésre. A lyme ugyanolyan gócokat csinál az agyban mint az SM. Sok-sok hivatalos esetleírás van, persze nem magyarul. És itt egy cikk, hogy a lyme mitokondriális diszfunkciót csinál. [link]
2021. márc. 28. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!