Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Van hely ahová az oltás...

Van hely ahová az oltás ellenzők menekülhetnek, amikor kitör a káosz?

Figyelt kérdés
Jó lenne tudni ilyenekről, hogy ne mindenkit daráljon be a rendszer.

2021. márc. 27. 12:49
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Miért kellene beoltatnia magát annak aki már átesett betegségen és értelem szerűen túlélte?

És ha az oltás ellenzők birkák akkor miért ne lehetne meghagyni őket a birkaságukban?

2021. márc. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Mert azoknak kevesebb az antitestük, és ugyanúgy elkaphatják később, terjeszthetik. Csak közösen lehet végetvetni a járványnak.
2021. márc. 29. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Alaszkai falvak, Türkmenisztán Belarusz, Tristan da cunha, Bhután, Fekete-Afrika nagyrésze Brazília. Fejből ennyi, plusz ha hozzáveszed azokat a helyeket ahol oltanak ugyan akik kérik az oltást de már kinyitottak kB mindenkinek így USA republikánus államok, Oroszország, és kB az Európán és Kínán kívüli világ.
2021. márc. 29. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Miért az lenne birka, aki nem akarja beoltatni magát?

Nem inkább az, akit meggyőz az erőszakos média és kormány nyomás, hogy márpedig neked oltanod kell?

2021. márc. 30. 15:55
 15/18 anonim ***** válasza:
Azért, mert az tény hogy rá van állítva a propaganda gépezet, de ezt be kell látni hogy okkal, mivel közös társadalmi érdek. kb az összes hozzá értő ember, az orvosok, kutatók, beoltatták magukat 90+%-ban. Szóval a birkaság az, ha valaki hozzá nem értő elhisz minden neten terjedő hülyeséget. Az oltásellenesseg a társadalom alacsonyabb rétegére jellemző, nézz utána ha nem hiszed!
2021. márc. 31. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ez egy bődületes hazugság, hogy 90 százalékban beoltatták magukat. Ezt te is tudod.

Az oltás szerzés, beoltás megszervezése katasztrofális. A vírus veszélyessége pedig meghatározhatatlan egyénekre lebontva.

Magasan képzett orvosok közt is van oltás ellenző egyébként.

Most mondja már meg nekem valaki, hogy lehet az, hogy napi 6 órában dolgoztam maszk nélkül fertőzöttekkel és mindháromszor negatív lett a tesztem? Most a legfrissebb pár napos is? Pedig ha legalább 4 bizonyítottan fertőzött nem volt a közelemben napi szinten akkor egy sem.

Immunis vagyok, vagy mi van?

2021. márc. 31. 16:53
 17/18 anonim ***** válasza:

[link]


Pedig itt van feketén fehéren. Logikus hogy aki ért hozzá, tudja hogy az oltás érte és nem ellene van, ismeri a működését


Te szerencsés vagy, valószínűleg immunis, vagy már átment rajtad. De ezzek mit akarsz mondani?? Ez miért segít azon aki nem ilyen szerencsés? Akit súlyosan megbetegít. Vagy csak te létezel a világon, mindenki más megdögölhet?

2021. márc. 31. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Egy szóval sem mondtam ilyet, csak jó lenne már egy hivatalos álláspont arról, hogy konkrétan kire és milyen körülmények között veszélyes a vírus, mert az ilyen színvonal, hogy "a brit mutáns a fiatalokra is veszélyes" nem jó semmire. Tekintve, hogy nem igaz. Az oltás mellékhatásairól megint csak nincs magyarázat. Meghalnak miatta emberek és mossák kezeiket. Ja bocsi, akkor betiltjuk. Nem előtte kellett volna megvizsgálni?! Na az ilyen hozzáálláson látszik, hogy nekik csak a profit számít.
2021. márc. 31. 21:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!