Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres széklet mit jelent?

Véres széklet mit jelent?

Figyelt kérdés

Sziasztok már egy ideje van az, hogy véres a székletem viszont nem mindig!


Élénkpiros vér nem alvadt nem érzékeltem fájást a beleimben, csak a nyílásnál és csak ürítés után. Még egy éve volt az, hogy a gyomrom fájt 4 napon át de nagyon, főleg amikor ettem, egyből mikor lenyltem az ételt a gyomrom összehúzódott és nagyon fájt annyira, hogy csak magokat tudtam enni mert attól kevésbé fájt ez tartott 4 napig utána semmi azután pár hónapra rá megint ez megint 4 napig utána semmi. Olyan érzés volt mintha húzódna össze a gyomrom.

És most ez a véres széklet, szóltam anyának és aztmondta muszáj kivizsgáltatni.


Nagyon félek mindenhol azt hallom, hogy ez nagyon rosz jel, nagyon nem szeretném, hogy bajom legyen és nagyon megvagyok ijedve,segítsetek légyszi vagy nyugtassatok meg hogy nincs semmiféle tumor meg rák meg ilyesmik.

köszi



2021. márc. 29. 08:33
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Ma voltam dokinál vérvételre küldött el de aztmondta nagy valószínűséggel aranyér, kaptam kenőcsöt és tablettát. Más vizsgálatra nem küldött el mert a vírushelyzet miatt zárva van minden, pár dolog van csak nyitva a kórházban.
2021. márc. 29. 16:25
 12/13 anonim ***** válasza:
45%
Igy sem úgysem küldöt volna téged máshova.. ha akart volna akkor elküldöt volna.. de nincsen semmi bajod igy nemküld sehova. És ne ijegymeg de ha elmulik az arany ered ez bármikot vissza jöhet akár kivülis akár többis ha valakinek kijött egyszer akkor onnantol kezdve kijön majd több szöris...
2021. márc. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ma vérvétel után elküldtek sebészetre ott azt mondták, hogy valamilyen nyálkahártya sérült mésfél centisen. Kaptam gyógyszrt meg kenőcsöt meg mondták, hogy naponta egy kanál olíva olajat le kell gyűrnöm ha 1 héten belül nem ál el a vérzés akkor végbéltükrözést csinálnak.
2021. márc. 31. 15:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!