Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Beoltatjátok magatokat a...

Beoltatjátok magatokat a Covid elleni oltással?

Figyelt kérdés
Kérlek ne veszekedjetek a kérdés alatt🙌

2021. ápr. 6. 20:11
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Már beoltottak
Talán
66 szavazat
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert érdekel, hogy itt milyen az arány.. De attól nem akarom, hogy az emberek a nézeteik miatt veszekedjenek, csak szavazzanak.:)
2021. ápr. 6. 20:20
 2/7 Hellmano ***** válasza:
83%
Ilyen kérdés alatt úgysem lehet azt írni, hogy nem, mert akkor leszavaznak meg támadnak, szóval ilyen kérdés alatt nem nyílváníthatja ki az ember a saját véleményét, mert az nem tetszik a többségnek, de ugyanez van szinte minden kérdés alatt, ha valakinek van egy egyedi jól alátámasztott véleménye valamiről, de az ellenkezik a sok agymosott véleményével, akkor lehúzzák a normálisan alátámasztott kommentet is. Szóval ez az oldal gyakorlatilag csak azoknak jó, akik mindig mindenre ugyanazzal a véleménnyel vannak :D Ja és nem írtam se igen-t se nem-et most ebben a kommentemben :D
2021. ápr. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
26%
2021. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
#2 igazad van bár én telibe sz*arom hogy ki szavaz le, eszembe nem jut beoltatni magam, mentőtiszt vagyok, látom amit látok, akkor propaganda kamu az egész mint a ház
2021. ápr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
75%

3


Ez a cikk egy 2009-es cikk.A Falusi karjánál tartott injekciónál nem látszik ,hogy van e kupak vagy sincs, emellett a Falusi fehér ingben van, az alsó képen fekete pólóba oltanak valakit..

Ne érts félre nincs nekem bajom sem azzal aki oltatni akar, se azzal aki nem akarja, de miért kell ordító kamut ide betenni?

2021. ápr. 6. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
98%

Nem oltatom be magam, és már ezerszer leírtam, hogy miért...

Nem vállalom a lehetséges mellékhatást... Már átestem covidon, nem volt kellemes de inkább az minthogy mellékhatásként egy vérrög képződjön nálam, vagy valami sokkal rosszabb...

2021. ápr. 8. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem fogom magam beoltatni. Nem őrültem meg. Mindenki azt csinál amit akar. Én személy szerint nem bízom az oltásokban. Több olyanról olvastam hogy oltás után lettek rosszul és meghaltak, hát köszönöm de ezt még egyenlőre kihagynám. A rossebb tudja mi van abban a vakcinában, bár van tippem de hogy nem a gyógyír az tuti..
2021. ápr. 8. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!