Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig tart a Covid-19 utáni...

Meddig tart a Covid-19 utáni szaglászavar?

Figyelt kérdés
Fél éve estem át a víruson, utána kb. 1 hónapig nem volt szaglásom, majd visszajött, viszont 2-3 hónapja pár dolog szaga megváltozott számomra (széklet, izzadság, bizonyos ételek szaga, köztük pl a tojás). Mindegyiket ugyan olyan szagúnak érzem, amit még előtte nem éreztem. El fog múlni?

2021. ápr. 7. 08:24
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

[link]

Még esetleg ez, de én 10 ezret nem adnék érte.

2021. máj. 31. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Sziaa

Nálam is ugyan ez a helyzet. November óta kb semmi szaglasom, mostanában visszajött minimalisan, de csak a nagyon eros szagokat erzem, a tobbi dolognak nagyon furcsa szaga van. Izles teren pedig az elejen semmi gond nem volt, viszont mostmar nagyon sok etelnek gusztustalan ize van, teljesen mas mint ezelott. Nem tudom hogy helyre all a helyzet, csak remenykedni tudok:/

2021. aug. 18. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!