Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sok fiatal miért oltja be...

Sok fiatal miért oltja be magát? Mert utazni akarnak?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 7. 11:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"Én tegnap jöttem ki a kórházból, és megannyi fiatalabb ember is feküdt benn. Például 29 évesen oxigénmaszkkal a fején"


Értelek, és amúgy az intenzív osztályok amúgy üresek szoktak lenni? Vagy csak és kizárólagosan törvényszerű, hogy csakis az idősebb generáció szorulhat lélegeztetésre? Mesélj még kérlek, iszom a szavaidat! De cserébe elmondom neked, hogy az utóbbi 2 évben két ismerősömet veszítettem el, akik rákban hunytak el és nem érték meg a 40-et. Ezzel arra akarok célozni, hogy meg lehet másban is halni fiatalon, nem csak koronában, csak szólok..

2021. ápr. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
54%

#11


Nem tudom, hogy te most ezt mire válaszoltad. Amelyik kórházban én voltam, ott az egyik tömb csak covidosoknak volt kialakítva, 4 emeleten kezelnek embereket (plusz az intenzív), emeletenként 50 ember kb. Jelentős része 40-es, 50-es ember, de van 30 év alatti is. Szinte mindenki kapja az oxigént, azért vannak ott, azaz tüdőgyulladás miatt. Ezért mondtam, hogy sok fiatal is azért oltatja magát, hogy ne legyen súlyos szövődmény.

2021. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

hagyjad 12-es úgy sem értik meg az ilyen emberek mint a kérdező, mert nem hiszik el hogy fiatalok is meghalnak a covidban.

Én személyesen 3 30 évesről hallottam aki belehalt. (köztük egy fiatal rendőr, gondolom mivel évente van nekik alkalmassági vizsgálat nem volt különösebb eü-i gondja) illetve egy 42 évesről.

Aztán rengeteg 40 , 50 -es emberről még.

Illetve egy 23 éves lányról aki szintén kórházba került, igaz ő (csak) oxigént kapott egy nap mert nem kapott levegőt.

De szerintem a kérdező ezekről az emberekről is biztosan azt gondolja, hogy ők is csak a 0.000000001 százalékba tartoznak...na mindegy...én 35 vagyok és azért oltattam be magam, hogy ne kerüljek be a kórházba, illetve azért hogy mindannyian be legyünk oltva.

2021. ápr. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
70%

#13


Engem ebben az dühít, hogy nem hisznek annak, aki ott volt a kórházban, aki bekerült, aki a saját szemével látja, és elmeséli. Ettől jobban már nem lehet bizonyítani. Inkább hisznek a médiának, meg ennek-annak, de véletlenül sem annak, aki átélte. Hihetetlen.

2021. ápr. 16. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!