Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi baja lehet az embernek ha...

Mi baja lehet az embernek ha olyan oltást kap ami nem ajánlott pajzsmirigy betegséggel?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 8. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ront a meglévő pajzsmirigy betegségén.
2021. ápr. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Jó kérdés, én is ettől félek
2021. ápr. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag bármi. A hipotalamusz-hipofízis-mellékvesekéreg szentháromságból bármelyiket bántod, mindegyik megsértődik.
2021. ápr. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ma 9 órakor megkaptam. Azt mondták ha rendszeresen szedem rá gyógyszert,nem lehet bajom tőle
2021. ápr. 10. 11:35
 5/10 anonim ***** válasza:
Mármint ha rendszeresen szeded a gyógyszert a pajzsmirigyedre akkor nem lehet bajod az oltástól?
2021. ápr. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen kedvesek, hogy ezt csak így megmondják... 😡
2021. ápr. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Oltassatok csak! Minden felelősség a tietek lesz. Ha gondotok lesz az oltas miatt, az lesz mondva hogy önkéntes volt, így jártatok.
2021. ápr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igaz van utolsó. Én szintén pajzsmirigy alulműködéssel eszem ágában sincs beoltatni magam... Nekik csak egy ember, de én nem teszem fel az életemet..
2021. ápr. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Ahogy érzitek! Én úgy vagyok vele,vállalom ha pl rosszabb lesz PM-em,de ha elkapom a covidot talán nagyobb esélyem van nem belehalni!
2021. máj. 2. 13:18
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze vállald, de mennyi az esélye hogy kovidos leszel pl oltás nélkül, és mennyi az esélye, hogy oltás nélkül sem halsz bele? Senki nem tudja, mindenki csak reménykedik az oltásokban.
2021. máj. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!