Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szedtek gyógyszert magas cukorra?

Szedtek gyógyszert magas cukorra?

Figyelt kérdés
Pénteken kiderült, hogy talán cukros vagyok. Éreztem én, hogy valami nem stimmel, motorra pattantam, aztán bementem a háziorvoshoz. Megvizsgált, mért cukrot is, aminek értéke több mint 30 volt. Láttam rajta, hogy teljesen ledöbbent, kérdezte, hogy mivel jöttem el a rendelésre. Mondtam, hogy Simsonnal. Erre azt mondja, hogy csodálkozik, hogy magam mentem két lábon. Na mindegy, felírt gyógyszert, de nem merem beszedni, mert estére rendeződött a szint magától. Szerintem kivizsgálás után, ha rendszeresen felugrik, akkor kezdek csak el szedni gyógyszert.

2021. ápr. 10. 21:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogy jutottál el hozzá személyesen??
2021. ápr. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Motorral. Nálunk lehet menni a háziorvoshoz, mindig is lehetett. Ugyanúgy rendel, mint a vírus előtti időszakban. Vérvétel nincs, csak pár kivétellel.
2021. ápr. 10. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
Minálunk katonák őrzik, nehogy véletlenül bemenjenek az emberek.
2021. ápr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Én nem a NATO kötelékéhez tartozok.
2021. ápr. 10. 22:03
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nem szeded, amit fölírt, akkor legalább vegyél egy mérőt és figyeld magadnak (nézz utána, mik a jó értékek). Ha tényleg 30 volt és nem mérési hiba, akkor ott valami nagyon nagy gáz van. Akkor is, ha amúgy nem szokott ennyire magas lenni. De ha csak 15-ig megy föl, már az is nagy baj.
2021. ápr. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!