Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magyarországon miért nem...

Magyarországon miért nem függesztik fel AstraZeneca vakcinát teljesen megbizhatatlan szerintetek is?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 15. 13:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

9)

Én nem akartam még utalni se arra, hogy az oltás vajon veszélyesebb-e, mint oac-t szedni, csak arra akartam rávilágítani, hogy ezeket a számokat így ebben a formában nincs sok értelme összehasonlítani, ezzel pedig a releváns statisztikai adatok hitelét ássák alá.

2021. ápr. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
Azt nem tudja valaki,nem vizsgálták, hogy a meghaltak hány %-a szedett fog.gátlót? Az is lehet,hogy a kettő együtt már akkora rizikó faktor volt, hogy kialakult a vérrög. 🤔
2021. ápr. 15. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
83%
Ha valaki azt szeretné kapni, miért ne kaphatná meg? (Ez vonatkozik az összes többire is.) Az csak jó, ha sokféle van, csak egyiket se akarják ráerőltetni az emberre.
2021. ápr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%
#12 nem értek hozzá, csak így laikusként úgy tudom hogy több nőnél volt vérrög mint férfiaknál , szóval lehet van összefüggés.
2021. ápr. 16. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!