Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Elkaptam a covidot, és félek....

Elkaptam a covidot, és félek. Mivel tudnám nyugtatni magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 26 éves férfi vagyok, és sajnos minden szabályt betartva, csak munkába, és boltba jártam ki, de mégis elkaptam a covidot. 1 hete kezdődött levertséggel, és izomfájdalmakkal. Csütörtökre elment az íz, és szaglásom is. Enyhe tüneteim vannak, viszont félek hogy valami komolyabb lesz. Mivel tudnám lenyugtatni magam?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2021. ápr. 19. 21:59
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%

10 nap a vízválasztó, legalábbis amikor még nem volt angol variáns és a férjem elkapta ezt mondták. Most 3 nap alatt is kórházba lehet kikötni.

Talán ha 1 hete vagy beteg akkor komolyabbra már nem fordul.

Jobbulast

2021. ápr. 19. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
33%
Nyugtasd magad azzal, hogy a többség különösebb gond nélkül átvészeli. Csak ugye ezzel nem lehet riogatni, erre nem fognak kattintani az olvasók.
2021. ápr. 19. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
83%
Keress rá a légzőtornára. Az tényleg csökkenti a tüdőgyulladás kialakulásának esélyét (de nálad amúgy se magas), plusz a légzőgyakorlatok segítenek megnyugodni. Nem lesz semmi bajod, ne aggódj :-)
2021. ápr. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
91%
Arra figyelj, hogy pihenj sokat, éjjel aludj ne tévézz, ugyanis csak éjszaka termelődik egy fontos hormon ami részt vesz az immunrendszer munkájában. Ne edzzél most, ne hajtsd túl magad, C vitamint, D vitamint, krómot szedhetsz, ha eddig nem tetted. Szerintem nem lesz semmi, ha nincsen mellkasi fájdalmad, nehézlégzés, fulladás. Kitartás! Jobbulást kívánok!
2021. ápr. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
12%
Ne pontozzatok le retardok, ez az igazság ha tetszik, ha nem.
2021. ápr. 19. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
12%

Ha tudtad, hogy elkaptad akkor azonnal el kellett volna kezdened beszedni a favipiravirt.

[link]

2021. ápr. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
34%
Beszélgessél a betegségedről az oltástagadókkal.
2021. ápr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
16%
#2 meg aki meghalt benne, azt sem vígasztalja.
2021. ápr. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
#8 azt nyilván nem, meg a hozzátartozóikat sem, de attól még az az igazság, hogy a többség viszonylag könnyen átvészeli.
2021. ápr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
#9 Ez így igaz. A gond nem itt van, de nem kezdek bele, mert sok helyen le van már írva.
2021. ápr. 19. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!