Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Melyik a legjobb vakcina?

Melyik a legjobb vakcina?

Figyelt kérdés
Alig várom már a mocskolódtást, ami a válaszoló között lesz
2021. ápr. 20. 16:18
A kérdező szavazást indított:
Pfizer
Moderna
Sinopharm
Szputnyik
Astrazeneca
30 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Üdv! Fogalmam sincs. Ezt a vàlaszt a kérdésedre a jövő fogja megadni.
2021. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
7%
Benne,van a nevében a VAK cina. A látoknak nem kell .
2021. ápr. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
41%

Itt megtalálod: [link]


Itt is megtalálod: [link]


Bár nem értem, hogy ilyet mért a Gyakorikérdéseken kérdezel meg, mert ha beírod a keresőbe, azonnal kihoz egy csomó cikket, ahol egy hozzáértő ember válaszol, nem pedig egy átlag magyar. Sokkal hamarabb választ kapsz rá, biztos forrásból, de te helyette inkább itt kérdezed meg, ahol várhatsz egy csomó időt, hogy ilyeneket írjanak mint a #1 és #2, amivel semmit sem segítenek, csak szívatják a kérdezőt.

2021. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
3# Kedves Alonzó! Egy hamarjàban összecsapott vakcinàval kapcsolatban senki sem tudja megmondani az igazat. Dr. Rusvait hallgatom. Ő is egyik héten ezt, màsuk héten mint nyilatkozik. Pedig ő ismeri a vírust, és az immunológiai folyamatokat is. Mondjuk nekem egy stabil vàlaszt arra, hogy melyik oltóanyag meddig véd? Nem tudsz. A tudósok sem tudjàk. Én most vagyok túl a betegségen. Kiàlltam, nem volt kellemes. Én sem tudom, meddig tart a természetes védettségem. Nem rosszindulatúlag mondtam, de ezeket a tapasztalatokat össze kell gyűjteni, elemezni, és akkor majd le lehet vonni a következtetéseket.
2021. ápr. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kitudja mindegyikről hallani mindent már
2021. ápr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A gyártók se tudják,hogy mennyire hatásos vagy mennyi ideig tart a hatása így senkinek nincs fogalma róla, hogy melyik a jobb. Ezt csak fokozza, hogy a médiában össze vissza írnak róluk. Szóval abszolút káosz az egész, aztán meg találd ki ...
2021. ápr. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!