Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mik lehetnek a Covid-19...

Mik lehetnek a Covid-19 elleni védőoltások HOSSZÚTÁVÚ mellékhatásai? Melyik lenne a legjobb oltás?

Figyelt kérdés

Azt már tudjuk milyen mellékhatásai lehetnek pár napon belül a vakcináknak.

De én most arra lennék kiváncsi hogy évek múlva mit okozhat? főként azoktól kérdezem akik értenek a vírusokhoz és a virológiában otthon vannak.



2021. márc. 9. 22:41
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Ezt senki sem tudhatja. Ha előre lehetne látni, soha egy gyógyszert sem kellene kivonni a forgalomból a nem várt súlyos mellekhatasai miatt.
2021. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
86%
Ezt senki nem tudja előre.
2021. márc. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 DeMoR ***** válasza:
71%
Mivel még nem tudunk időben utazni, így nem tudjuk, és azok akik oltattak, remélhetik, hogy milliárdokat érő M.I.-k helyesen dolgoztak :D
2021. márc. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam erről egy pár tanulmányt. Nagyjából azt szűrtem le belőlük amit az előttem "szólók".


Talán annyi a +, hogy az ú.n. első generációs vakcinákról már van hosszú távú tapasztalat (ez éppen a kínai) de -nem emlékszem a pontos adatra- 1000,10.000 esetből 1-2 esetben akadnak komplikációk.

2021. márc. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Értem és így hosszabb távon melyik tűnik a legbiztonságosabbnak hosszútàvú m.hatások szempontjából? Pl. Melyik az amelyik nem változtatja meg a DNS-ünket és/vagy nem leszünk rákosak, meddők stb. Amit olvastam,abból azt szűrtem le, hogy az AstroZeneca igaz nem olyan hatékony a Covid ellen, de nem okoz akkora "átrendeződést" az immunrendszerben.
2021. márc. 10. 00:51
 6/30 anonim ***** válasza:
Az AZ már másod- vagy harmad generációs. Ha jól emlékszem egy (elvileg) ártalmatlan vírussal juttatják be a sejtekbe az immunreakciót kiváltó covid vírus-részecskét, hasonlóan a ruszki vakcinához.
2021. márc. 10. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
63%
Kiborggá válhatsz a sok nanorobottól, amit az ismétlődő oltásokkal beléd juttatnak. Nem lesz önálló gondolatod, mert az agyad mindent a központi szerverről tölt majd le. Mond az a szó valamit, hogy transzhumanizmus?
2021. márc. 10. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
77%

6-hoz kiegészítés:

Az AZ és a ruszki között lényegében annyi a különbség, hogy az AZ egy csimpánz adenovirust alkalmaz. A sputnik pedig kétféle emberi adenovirust.

2021. márc. 10. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
60%

Mindkét vakcina ellen felmerült kritika, hogy gyors immunválasz esetén az immunrendszer elpusztíthatja a vivővírust mielőtt felismerné az általuk hordozott tüskefehérje részecskét. Egyelőre ennek az ellenkezője bizonyított.

A transzmarhaságot felejtsd el.

2021. márc. 10. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
54%
Halál. Nem létezik jó oltás.
2021. márc. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!