Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogyan lehet egy fájdalomcsill...

Hogyan lehet egy fájdalomcsillapító koffeines ?

Figyelt kérdés
Az átlagember azt hinné a koffein élénkíti a fájdalmat.

2021. ápr. 22. 09:12
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
A fejfájást sokszor elmulasztja a koffein. Néha elég meginni egy kávét. Attól is függ persze, hogy mi a fejfájás oka.
2021. ápr. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom én sem, mondjuk én hiába iszok ilyenkor kv-t. Vérnyomásom nem magas, tehát nem attól van, fene tudja. Azt tapasztaltam, hogy ha nekem elkezd fájni, akkor be kell vennem gyógyszert és az teljesen elmúlasztja, de ha nem veszek be semmit, akkor egész nap fáj egyre jobban.
2021. ápr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Fejfájásra is jó lehet a koffein+fájdalomcsillapító, meg ha náthás vagy, akkor is jobban fogod magad érezni a lázcsillapító+koffein kombótól. Az más kérdés, hogy utóbbi esetben azért inkább pihenni kéne, aminek meg pont betesz a koffein... De ha mondjuk muszáj dolgoznod, akkor segít.
2021. ápr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyógyszerész viszont nem átlagember. A koffein együtt hat a gyógyszer fő hatóanyagával, és növeli annak a hatását. Viszont ha csak úgy megiszol egy kávét egy akármilyen fájdalomcsillapítóhoz, akkor nem kapod meg ugyanezt a hatást.
2021. ápr. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!