Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » 18 év alattiakra is vonatkozik...

18 év alattiakra is vonatkozik, hogy csak védettségi igazolvánnyal mehetnek moziba, színházba, buli stb?

Figyelt kérdés

17 éves vagyok és ugye mi meg nem kaphatunk oltást. Igaz már beszélik, hogy a 16-18 évesek is beoltják(Pfizerrel csak) de eddig nem sok hír van erről.

Nyilvánvalóan nem akarok otthon ülni, tinédzser vagyok, nehogy már moziba ne mehessek el:D.


Most nem tudom hogy ez vonatkozik ránk is vagy sem.

Valaki azt mondja hogy igen, valaki azt hogy nem.


Regisztrálni se lehet az oltásra, vagyis lehet, de elolvastam az adatkezelési tájékoztatót és a 18 év alatti regisztrálókat automatikus törlik.


Előre is köszönöm az értelmes válaszokat!



2021. ápr. 23. 12:44
A kérdező szavazást indított:
Mehetsz mindenhova mivel 18 alatti vagy
Várnod kell az oltásra, aztán mehetsz
Leírom kommentben
13 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Még nem tudunk semmit sem.

És ez azért nem fair. Ezeket a korlátozásokat csak akkor kellene bevezetni, ha mindenki számára elérhető a vakcina.

Én sajnos még mindig elég hátul vagyok a sorrendben....

2021. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Igazából kérdezem, de akik átestek rajta, és 18 alattiak, azok sem kapnak védettségi igazolást? Így se lenne fair, de így kis részüknek lenne esélye moziba menni.

Amúgy meg ha 18 alatt alanyi jogon járna az, hogy mehetnek moziba, akkor az a nagykorúakkal nem lenne fair.

1-esnek jelzem, hogy ha csak a kártya a lényeg és elfogadnád a kínait, akkor arra most lehet külön regisztrálni, és jövő héten mehetsz oltásra.

2021. ápr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
2: köszönöm, ezt a hírt azután olvastam, hogy megírtam a kommentet.
2021. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
36%
Biztos vagyok benne, hogy nem lesz ilyen, a mindennapos szórakozásokat nem lehet korlátozni, embereket megkülönböztetni. Maximum a stadionokban egy darabig.
2021. ápr. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

A 18 alattiak akik átestek, azok igényelhetnek igazolványt. De ugye csak 2 hónapig talán.


én meg kb 10 hónap múlva töltöm a 18-at.

Nem akarok 10 hónapig semmit sem csinálni. Dolgozni is el szeretnék menni a nyáron:(

2021. ápr. 23. 12:58
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
2021. ápr. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"A védettségi igazolvánnyal rendelkező szülők vihetik magukkal a kiskorú gyereküket ezekre a helyszínekre, eseményekre."

Egyelőre ennyi hír van erről. De most már fognak oltani 16-18 év közöttieket is.

2021. ápr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! <3
2021. ápr. 23. 18:58
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

"nehogy már moziba ne mehessek el"

Az iskola az persze büdös. 200 ember között nem fertőz, mert ott szórakozol, 25 között meg igen, mert ott tanulni kéne.

2021. ápr. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Én ezt egy szóval sem mondtam :)

Nem sok értelme lenne 1 hónapra kinyitni az iskolákat, de ez az én véleményem.

Maximum csak az érettségi tantárgyakat megtartani és ennyi:)

2021. ápr. 23. 22:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!