Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Kinek meddig volt pozitiv a...

Kinek meddig volt pozitiv a covid tesztje?pcr teszt.

Figyelt kérdés

3.an lettem beteg,6.an mar nem mentem dolgozni,jelentkeztem a haziorvosnal,elmondtam a tuneteim(izomfajdalom,fejfajas,gyengeseg).azt mondtak nem covid,mondtam,hogy oke,szeretnek tesztet mert ha nem covid nem szeretnek 10 napot itthon ulni.nem kuldtek tesztre,merthogy hiaba negativ lenne,akkor is 10 nap.

A munkahelyem viszont elkuldott mult het penteken.amugy is komolyan veszik,es a szaglasom es izerzekelesem is elment par napra.16.an elmentem tesztre,pozitiv lett.20.ig kaptam karantent,de azt modntak,hogy igazabol mehetnek mar 21.en dolgozni,hiaba vagyok pozitiv,mar nem fertozok.lehetek honapokig is pozitiv.

A munkahely viszont nem enged.ma ujra voltam teszten,ott is mondtak,hogy volt akinek 3,5 honapig pozitiv volt a tesztje.

Ha ez is pozi lesz,jovoheten sem mehet dolgozni.a tappenz viszont borzaszto keves,nem vagyok beteg mar tobb mint egy hete.teljesen jol vagyok.

Tapasztalat erdekelne,ki meddig volt pozitiv?mehetett dolgozni?vagy otthon ult honapokat akar?


2021. ápr. 23. 13:35
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

De covid időszakban köteles 100% tápot fizetni én is így voltam meg a párom is.

Egyébként idióták, hát már nem fertőzhetsz senkit!! Aktív vírus nincs benned maximum a RNS szál, törmelék a vírusból visszamaradva... az nem fertőz! A vírus pedig nem tudja újra aktiválni magát az ellenanyagszint miatt, mert az elpusztítja. Egyébként nálad is jól működött a keresztreaktivitás ha nem lettél igazán beteg. Ez az emberek többségében megvan, aki viszont így esik át, az tartós védettséget szerez még a mutációkkal szemben is! Lehetsz beteg újra 1 év múlva, de nem fogsz súlyos beteg lenni, pláne nem halsz meg. Oltást nem veszek fel, nekem is jó az immunrendszerem.

2021. ápr. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Koszi,ezt megkerdem a hr-tol.

Ami meg erdekes,hogy sem parom,sem a gyerkoc nem lettek betegek.kicsi a lakas,nem tudjuk egymast elkerulni,megsincs semmi bajuk. 🤷

2021. ápr. 24. 00:04
 13/18 A kérdező kommentje:
Ismet pozitiv lett a teszt.
2021. ápr. 24. 09:12
 14/18 anonim ***** válasza:
Csak vírustörmelék, nem vagy már aktív fertőző, a PCR teszt amúgy is hamis eredményeket ad, ez már álpozitív eredmény lehet mind.
2021. ápr. 24. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Attól még elkapták ők is, de tünetmentesek. Az emberek 80%-a tünetmentes vagy enyhe tünetekkel esik át rajta. Nálunk is így volt, párom haza hozta, én elkaptam mert szexeltünk előtte való napokban nem is egyszer... a fiunk már nem lett beteg ha el is kapta, semmi tünete nem volt. Nekem volt, de nem vészes.
2021. ápr. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Ezt a munkahely miert nem erti meg?

Miert nem enged dolgozni?lenyegeben kotelez a tappenzre.de milyen jogon?

2021. ápr. 24. 15:13
 17/18 anonim ***** válasza:
45%
Hogy lehetsz ennyire pénzéhes? Kajak ezen vagy kibukva, hogy nem kapsz teljes fizetést? Minden kommentedben erről panaszkodsz. Örülj hogy nem kell dolgozni.😒
2021. ápr. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Penzehes?nalad fan terem a penz?

Bocs,de nalunk munkaert adjak.

Nem vagyok beteg,semmi bajom,mehetek barhova csak epp munkaba nem.

A rezsit ki kell fizetnem,nem mehetek be a szolgaltatokhoz azzal,hogy bocsi,most nem fizetek mert covidos voltam es a munkahely nem enged dolgozni,ahogy a boltban sem kapok ezert semmit.a gyereket es magunkat pedig etetni kell.

2021. ápr. 25. 09:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!