Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Pajzsmirigy alulműködésre...

Pajzsmirigy alulműködésre szed valaki itt gyógyszert?

Figyelt kérdés

Azt szeretném kérdezni, hogy emlékeztek rá, mikor és miben nyilvánult meg az, amikor már jobban éreztétek magatokat a gyógyszer szedése alatt?


Én pár napja szedem (előtte nem szedtem soha semmit), emiatt érdeklődöm. Úgy érzem mintha nyugodtabb lennék... Lehet csak placebo hatás? 😌



2021. ápr. 24. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Onnan tudom,hogy fázok. :D

Ha magasabb volt a tsh,izzadtam. Pedig fázós vagyok. Ha gyanúsan melegem van sokat,olyankor szoktam kérni egy tsh kontrollt,általában be is jön,akkor kell kis módosítás a Letrox dózison.

2021. ápr. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 2 hét után vettem észre a hatást, az állandó fáradtágom múlt el, úgy éreztem, hogy erőre kapok. A kedvem fáradtan sem volt nyomott, csak mindig úgy éreztem, hogy inkább pihennék. A gyógyszer hatására lett erőm.
2021. ápr. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindkettöknek a választ. 😊 Ment a zöld! 👍


#1 Én is fázós vagyok egy ideje, az átlagnál jobban. Remélem ez egy jó jel nálam is akkor. 😀


#2 Én is volt, hogy úgy éreztem, mintha az adott reggel fittebb lennék a megszokott nyomottnál. 😀 Igaz 1 hete szedem még csak.

2021. ápr. 27. 20:04
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én egy hete szedem, de mintha megfordult volna velem a föld. Érezhetően sokkal jobban vagyok,egyáltalán nem vagyok fáradt, megjött a kedvem mindenhez, újra érdeklődő és pozitív vagyok minden és mindenki iránt!

Mintha kicseréltek volna.

2021. júl. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
#4 Na, jó hallani, örülök neki. 😊 Én is jobban vagyok, energikusabb. Nekem emelni kellett most a gyógyszeren (50 mikrogrammra), ami be is állította szépen az értékeket. Viszont a hajam most nagyon hullik, megváltozott tapintásra is. Úgy hiszem a gyógyszer miatt. Persze előtte is hullott, de most ez nagyon durva, más mint ezelőtt. De szedek vitaminokat, így remélem abbamarad.
2021. júl. 27. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!