Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Azok az emberek hogy nem...

Azok az emberek hogy nem reszketnek a félelemtől, akik hétvégén Debrecenben buliztak és táncoltak az utcákon?

Figyelt kérdés

Én még jóval a koronavírus előtt is csináltam olyanokat, hogy:

-kisujjal fogtam meg a vonatkilincset,

-háromszor mostam meg a kezem reggeli készítéséhez, mert a vaj dobozához hozzáért kezemmel hozzá nem érek a kenyérhez

Tudom, viccesnek hathat ez valakinek, de azért utólag igazolódik az, hogy mennyire jól csináltam.


Bulizni mondjuk nem vírusok félelme miatt, hanem egyébként sem jártam még egyetem alatt sem.


Most meg gyakorlatilag életveszély van az utcákon. Még a családtagjaimmal sem beszélek maszk nélkül, de otthon még a szobámban csak-csak leveszem. De az utcán, még ha nem is vagy zárt téren, miért nem lehet felvenni a maszkot?


Én még a levegőt is visszafogom, ha 1 méteren belül kell elsétálni nyílt utcán valaki mellett. Úgy kell tekinteni a többi emberre, mintha meghalhatnál tőle. A valóság most egy horrorfilm, csak ezt kevesen veszik észre.


A jelenlegi óvintézkedéseink:

-Minden boltban vett cuccot fertőtlenítünk

-kabát, táska megfogása után kézmosás

-kilincsek fertőtlenítése

-csap fogantyújának ferőtlenítése


Szóval én buli nélkül is elképesztően be vagyok tojva. Mások hogy-hogy nem? Ennyire sokat ér egy kis kikapcsolódás az azonnali halál előtt (vagy a családtagok, barátok legyilkolása előtt?) Nem lenne jobb most néhány hónapig vagy 1-2 évig nem bulizni és később 20-30 évig többet bulizni?


F/29



2021. ápr. 25. 12:14
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

3-as:


Én biztosan nem akartam nyitni eddig sem.

A vendéglátósok felőlem tönkre is mehetnek. Holtan nem fogja már őket meghatni a pénzük, amit összegyűjtöttek.

2021. ápr. 25. 12:57
 12/27 A kérdező kommentje:

10-es:

Őszinte részvétem. De viszont téged lehet, hogy már nem érdekel a vírusos sz@rság, de másoknak is vannak közel álló családtagjai és még nem esett át rajta mindenki.

Szóval ne legyél érdektelen.

2021. ápr. 25. 13:00
 13/27 Hellmano ***** válasza:
89%
Te betegesen parázol ez a te dolgod, lehet komolyan venni ezt a vírust másképp is, de amit te csinálsz arra szokták mondani, hogy túl van tolva... szóval beteges a hozzáállásod az egészhez, amivel lehet érdemes lenne felkeresni valami más jellegű orvost.
2021. ápr. 25. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
82%

Kérdező, a félelem, a pánik ezek mind-mind rombolják az immunrendszeredet.

Szerintem is keress fel egy pszichológust, mert már klinikai eset vagy.

Csak sajnálni és szánni tudlak, hogy ennyire hagytad, hogy a propaganda átmossa az agyadat.


Maradj otthon, ha ennyire félsz, a többieket meg hagyd nyugodtan élni.


Mit teszel napi szinten saját testi és lelki egészségedért?

2021. ápr. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
85%
Én sem vagyok normális,de ez már szerintem is beteges.
2021. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
#14: Azt teszi, hogy reszket a gyakori előtt.
2021. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
37%
Jó nagy barom vagy.
2021. ápr. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
59%
Buliban nem fertőz, csak iskolában.
2021. ápr. 25. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
#18: Úgy úgy. 😂👋
2021. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Akik szerint túlparázom:

Egy ismerősöm 28 napig volt kórházban, 6 napig 40 fokos láz, 10 nap intenzív osztály, súlyos tüdőgyulladás, 84%-os volt a véroxigénszint, 15 kilót fogyott.


De biztosan túlparázom.

2021. ápr. 26. 23:14
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!