Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesési problémák » Inzulinrezisztenciam van, és...

Inzulinrezisztenciam van, és a menstruációm nem jön meg. Kíváncsi lennék mások tapasztalatara, tanácsára!?

Figyelt kérdés
Több hónapja nem jön meg, babát szeretnénk. Szedem a mercformint, e vitamint és d vitamint. Sokat mozgok. Van időpontom az orvoshoz. Addig esetleg valakinek tapasztalata vagy tanácsa van e, hogy mit lenne érdemes szedni, vagy ilyesmi?

2021. ápr. 6. 17:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az inofolic segített a mozgás merckformin mellé. De hozzá kell tennem nekem sosem maradt el menzeszem csak 30és 40 napos ciklusaim voltak. Így is 2 év után sikerült teherbe esnem.
2021. ápr. 6. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ir diétát tartod?
2021. ápr. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

500mg Merckformint szedtem sokáig, mellette a diéta, sport, étrendkiegészítők (még próbálkozás előtt is), mégse sikerült csak amikor 1500 mg-ra emelték az adagom.

Korábban egyébként IR miatti rendszertelen menzeszen nekem az Aviva torna segített 3 hónapon belül.

2021. ápr. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
64%

Nekem enyhe IR-em van csak, 2évig szedtem 500mg Merckformint.

Váltottam dokit, abbahagyatta velem, több mint fél év volt a merckformin okozta károk helyrehozása (csont soványra fogytam, hormonokat összebarmolta stb)

Csak mozgás, vitaminok, és egészséges étkezés.

17hkm

2021. ápr. 6. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!