Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Valaki szedett már Doxiciklint...

Valaki szedett már Doxiciklint aknéra?

Figyelt kérdés
Ezt írta fel az orvos, hat hétig kell szednem ezt az antibiotikumot minden nap. Kicsit félek, mert általában nem bírom az antibiotikumokat. Valakinek van tapasztalata?

2021. ápr. 26. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem aknéra, de nekem is szednem kell 200 mg-osat napi 1-et, legalább 5 hétig. Kedden kezdtem, a gyomrom már kezd elromlani.
2021. máj. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Én kicsit késve kezdtem, ez a negyedik napom. Ugyan a 100-asat szedem, de eddig még nem volt bajom. Szedsz mellé probiotikumot? Nekem az Enterolt ajánlotta a patikus, direkt ehhez az antibiotikumhoz.
2021. máj. 16. 20:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, ezt szedem: [link]

Ezentúl úgy fogom, hogy étkezés előtt, valamint próbálom a tejet is elfelejteni. A laktózt is elvileg nehezen bontja le ilyenkor a szervezet és emiatt lehet puffadás, hasmenés. Hát nem lesz valami kellemes, nem hiányzott ez most.

2021. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Miújság? Már a 21. nap a mai nekem. Szerencsére nem olyan rossz már mint az első hét, mintha kezdene hozzászokni a szervezetem. Szedem a probiotikumot reggelente, iszok kefireket, joghurtokat, veszek néha kombucha italt, nem olyan vészes a gyomrom, de estefelé amikor beveszem a gyógyszert érzem hogy erős, a fejem szokott nyomni tőle, meg kicsit émelygek.
2021. máj. 31. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nálam nincs kellemetlen mellékhatása, este szoktam bevenni a probiotikummal együtt. Örülök, ha valamennyire jobban vagy. :)
2021. jún. 1. 02:34
 6/6 anonim ***** válasza:
Rá van írva mind a kettőre, hogy legalább 2-3 óra különbséggel kell bevenni.
2021. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!