Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A koronavírussal fertőzött...

A koronavírussal fertőzött személyeknek hány antitestjük van? Lehet a számokból nagyjából megállapítani, hogy mikor zajlott le a fertőzés, ha nem voltak, vagy enyhe tünetek voltak?

Figyelt kérdés
Az antitest vizsgálatból kiderült, hogy 181 antitest van a szervezetemben. Úgy hallottam, hogy a vakcinát felvevőknek 2000 antitestjük is van és ezért én elég kevésnek tartom a sajátom ehhez képest. Felvetült bennem a kérdés, hogy másoknak, akik szintén elvégezték a tesztet a betegség után,nekik mennyi lehet. Inkább azok érdekelnek, akik nem vakcinázottak. Jó volna tudni, hogy a mostani "megfázásomnál" voltam koronás, vagy még jóval korábban...

2021. ápr. 26. 22:08
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kepzeld en ma kaptam valaszt az emailre es azt irtak hogy a haziorvos az EESZT-re nem tette fel hogy en gyogyult vagyok es azert nem csináltak kartyat eddig. Hozzateszem, hogy az ÁNTSZ tegnap pontosan latott mindent az o rendszerukben, hogy mikor meddig voltam beteg. Vicc az egesz
2021. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Március közepén estünk át Férjemmel középsúlyos tünetekkel a brit mutánson, IgG most: 3000, Férjemnek 13.000!!!!
2021. máj. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 lazalujza válasza:
6-os és 8-as vagyok. Április 27-én adtam be az igénylést a védettségi kártyára, és tegnap május 20-án megkaptam. Ez kicsit több volt mint nyolc nap, de kiküldték, ez a lényeg. Augusztus 27-ig érvényes.
2021. máj. 21. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Sziasztok! Nem tudjátok, hogy ezt a teszt lehetőséget hányszor lehet igénybe venni? Arra gondolok, ha lejár a kártya lehet-e mégegyszer csináltatni?
2021. jún. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!